Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engedtétek "...

Hány éves kortól engedtétek " mamánál nyaralni" a gyereket?

Figyelt kérdés

Az egyik itt olvasott kérdés alapján jutott az eszembe.

Mennyi idősen mertétek, nem kényszerből ( pl munka kórház)csak kikapcsolódás miatt, vagy mert a gyerek kérte több napra, csak nagyszülős felügyelettel ott hagyni?


2017. máj. 25. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Még nem voltak, mert nem olyan a helyzet, hogy lehetett volna. Táborban ellenben a nagy 7 évesen volt először egy hétre. A kicsi nagyon nem akar menni, nem erőltetjük. Én már másfél évesen a nagyszüleimnél nyaraltam, és utána minden nyáron, plusz iskolás koromtól tábor.
2017. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Elmondod melyik kérdés ihlette ezt?
2017. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
9 évesen. Hamarabb ő nem akarta,velünk jól elvolt ott, de egyedül nem szívesen. Ráadásul Pavor-os is olt, és a nagyiék se igen vállalták volna be. Napközben szinte minden nap ott volt, de aludni hazajött, vagyis mentünk érte munka után.
2017. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kb 5 voltam, de nem csak a nyári szünetben, ovi közben is sokszor voltam náluk egész hétvégére. Hála istennek, különben nem sok emlékem lenne róluk, sajnos 10 éves koromban meghaltak. 50 körüliek voltak, nem 90, simán "odaadtak" nekik a szüleim. Afrikába is elvittek nyaralni a szüleim nélkül.
2017. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
5,5 éves volt amikor nyáron a szüleimhez ment és ez volt az első olyan alkalom amikor úgy aludt,hogy egyikünk se volt vele. 250km-re laknak a szüleim, kicsit azért aggódtam,de megnyugtatott anyukám,hogy ha haza akar jönni akkor egyből haza hozzák. első éjszaka volt egy kis pityergés,de megoldódott amint mondta neki anyukám,hogy aludjon mellette. Nagyon jól érezte magát a dédikkel a mamával és az imádott egyetlen papával + vele egy idős unokaöcsém is ott nyaralt pár napot,nem telt el nap programok nélkül. 1,5 hét után már mondta,hogy most már haza menne,de jövőre is jön.Tavaly 2 hétig volt ott, idén is annyira szeretne menni mert már össze írta a programokat, 8,5 éves :) A második gyerek most lesz 5 éves, ő kicsit másabb, magának valóbb és jönni menni se igazán szeret, anyukám szeretné ha ő is menne,de őt még nem engedem.
2017. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 jafnrétti ***** válasza:
82%
3 évesen már simán elvolt a mamával egy hetet a nagyobbik fiam, imádják egymást anyámmal. Egy-két éjszakára már jóval korábban is, de 3 évesen örömujjongásban tört ki, amikor mondtam, hogy egy hetet mamázhat nyáron. Mondjuk nem volt nagy nyaralás, egy városban lakunk, de élvezte nagyon. Később vitték is pl. Balatonra, 5 éves korától.
2017. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majdnem 5 éves volt, amikor először maradt 2 éjszakára a nagyszülőknél. A gyerek kérte, semmi más okunk nem volt rá.
2017. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még csak 2 éves a lányom, és puszta kíváncsiságból kérdeztem hogy kb mikor számítsak arra h kéri, és persze arra h én mikor tudom majd elengedni :)

2017. máj. 25. 19:08
 9/12 A kérdező kommentje:
2017. máj. 25. 19:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Közel 3 évesen kényszerből (bölcsis szünet, nem tudtuk máshogy megoldani), rá következő évben csak úgy. Azóta is megy minden évben.
2017. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!