Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki hízékony alkat, az garantá...

Aki hízékony alkat, az garantáltan több 100 kilósra hízik, ha terhes lesz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 12:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem, akkor is meghízik, ha nem lesz terhes.
2017. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
aki hízékony (=több kalóriát eszik, mint amennyit eléget), és nem figyel a vonalaira (nem nézi mennyit eszik ahhoz képest, amennyit eléget) az meghízik, akár terhes, akár nem. Én 22 kgot híztam. Miután befejeztem a szoptatást, figyeltem arra mit eszek, és mennyit fogyok. Mind lement egy év alatt.
2017. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
*mennyit mozgok
2017. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

Mi számít hízékonynak?

Sosem voltam vékony, de duci sem. Viszont könnyen jönnek rám a kilók..

Terhesen többet kezdtem enni természetesen, mert azelőtt kb semmit sem ettem. Amikor már dolgozni sem dolgoztam, mozogni se mozogtam így eléggé felfutottak a kilók.. Szinte csettintésre.


63 kiló kezdés - 81 kiló szülés előtt. És azóta is 72 kg-on stagnálok....

2017. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sosem voltam sovány. 8-9 kg-ot híztam mindkét terhességemnél. Szerintem attól függ főként, hogy mit és mennyit eszel össze. Aztán persze lehet az ok vizesedés is, azzal nehéz mit kezdeni, de az látszik is és szülés után hamar lemegy.
2017. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem, minekután a semmiből nem képződik tartalék. Ha annyit eszel, amennyi szükséges ilyenkor és nem össze-vissza mindent akkor nem hízol 100 kilósra.
2017. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem. én sajnos nagyon könnyen hízok, de csak 7 kg-t híztam terhesen. azért, mert az elején 12 kg-t fogytam az egész napos hányás miatt. semmit nem tudtam enni, annyi erő nem volt hogy magamtól felüljek. viszont már 9 hónapja hogy szültem, és most nagyon meghíztam. szóval nem csak a terhesség alatt kell figyelni, hanem utána is.
2017. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sógornőm nagyon hízékony. AMikor odafigyelt, kb ugyanakkorák voltunk, a 165 cm magassághoz olyan 55 kg körül.

Most 2 gyerekes anya, gondolom nem figyel magára, és olyan 80-90 kg lehet.

Ritkán találkozunk, de rossz látni, mennyire nagy darab lett, saját magához képest.

SZóval ő nem csak terhesség alatt hízott meg, hanem tartja is a túlsúlyt.


Nem törvényszerű, hogy elhízzon a kismama, hisz terhesség alatt is figyelhet magára, van terhestorna, lehet akkor is egészségesen étkezni.

ÉS a több 100 kiló meg egy kicsit túlzás.

2017. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én hízékony vagyok, fogyni nem tudok (most derült ki két gyerek után hogy pajzsmirigy problémám van).Első terhességnél 12kilót híztam, a másodiknál 9kilót.
2017. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúllyal kezdtem a terhességet, tudtam, hogy oda kell figyelnem, mert cukros is lehetek. Nem zabáltam két pofára, annyit ettem, mint előtte. Összesen 3-4 kilót híztam, szülés után vékonyabb voltam, mint előtte.

Ilyenkor a hormonháztartásom is változik, azért nem hízok.

Viszont amíg más szoptatás alatt fogy, én hízok a víztől is. Diétázni és sportolni is csak nagyon óvatosan tudok, mert így sincs sok tejem.

2017. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!