Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveteltem es ujra terhes...

Elveteltem es ujra terhes vagyok, de?

Figyelt kérdés

De nem kaptam még meg az Anti D injekciót. Csak tegnap derült ki, h kell es szerdan kapom meg.

Gondor fog ez okozni h keson kapom meg?

Koszonom


2017. máj. 26. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Hány hetes terhes lehetsz? Mert alap esetben 4 hetes terhesen veszi észre az ember és csak utána kapja meg szóval olyan 4-5 hét között. Hogy hogy csak szerdán kaphatsz Anti D-t? Mit mondott a doki?
2017. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Mi lenne, ha ezt az orvosodtól kérdeznéd meg? Valószínűleg nem lesz gond, de azért mégiscsak az orvos véleménye a mérvadó, nem holmi netes idegeneké.

Ha meg ezt tisztáztátok, akkor érdeklődj nála a fogamzásgátlás művészetéről.

2017. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 -es már nem azért de nagyon bunkó vagy. mért kellene fogamzasgatló ha gyereket szeretnénk? komolyan .. ennyire lelketlen legyen vki ez mindennek a teteje. elvetéltem , nem abortuszom volt!!! és zöld utat kaptunk, nem kell várni, nem volt műtét, de elutaztunk külföldre és kedden érünk haza , ezért érdeklődöm itt, elnézést h próbálok kicsit utánna nézni a dolgoknak.. szégyellem magam jó?
2017. máj. 26. 14:53
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es épp ez az h igy h már halványan mutatja a teszt nemtudom h lehetséges... 22 ciklusnapon vagyok és 2 napja teszteltem , 16-án negativ volt , akkor az orvos csinált tesztet! hcg vérvétel is mutatta h kiürült a hcg.
2017. máj. 26. 14:55
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

1. vagyok.

Nagyon kedves vagy második meg kell hagyni. Nem érten miért vagy ilyen bunkónak lenned. Nem gondolod hogy megnyugtatást kér olyanoktól akik már voltak hasonló helyzetbe?

Kérdező ne törödj az ilyen besavanyodott válaszolókkal.

2017. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Hát próbálom elengedni az ilyet a fülem mellett..


Mindegy remélem minden rendben van, eleg sok félelmem van. Mar 1,3éve szeretnénk babã

2017. máj. 26. 15:02
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Hívd fel az orvosod onnan ahol vagy. Ő tudja mi a helyzet pontosan.

Az olyanokat mint #2, hagyd beszélni, írni. Oda se figyelj.

Kitartást s remelem minden rendben lesz ezúttal.

2017. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
felhívtam még órákkal ezelőtt de ma korházban ügyeletes nem sokat tudott mondani csak h ne aggódjak ha nem vérzek és nincs fájdalmam addig nagy baj nincs, és szedjem az utrot mert ,ha baba, akkor az kell. maradt a multkori adagból 1 dobozzal. Anti D injekciót hirtelen nem kérdeztem h mi van ha babás vagyok de még nem kaptam. köszi!!
2017. máj. 26. 15:34
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Anti D az mi? Mire való?
2017. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért adják ,ha a nő Rh - mert a magzat ha rh+ és nem első magzat az anya életében, akkor az anya szervezete ellenanyagot termel. ezzel megmérgezve a saját magzatját, ha nem kap anti-D t az anya akkor elvetél. de én nem termelek ellenanyagot, lehet h párom is negatív és ezért.
2017. máj. 26. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!