Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szülő párkapcs...

Hogyan lehetnék szülő párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne gyermekem férfiként anélkül, hogy bárkivel is kapcsolatba kerülnék?

Az örökbefogadás nem játszik nálam, saját gyereket szeretnék, akit egyedül nevelnék.


A béranya bérlésen gondolkodtam de ez elég körülményes és tele van mindenféle kockázattal. Pár ilyen oldal van a neten de süt róluk hogy kamuk.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2017. máj. 26. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésed leírásában felsoroltad az összes lehetőségedet, de mindegyiket ki is zártad. Akkor most mi a kérdés?
2017. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Sehogyan. A gyermek érdeke, hogy legyen anyja. Nem a te kényelmed, vagy egyéb problémád az elsődleges.
2017. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy lehetne-e valahogy ezeket a kockázatokat mérsékelni vagy normális béranyát találni... (ezt így nem írhattam ki de mostmar remelem tiszta a kep :) )
2017. máj. 26. 22:58
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

A beranyasag illegalis Magyarorszagon.

Ugyhogy kb. sehogy.

2017. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#2 A leendő gyermekem érdekét hadd tartsam én -és nem más- a szemem előtt. Tanácsadást a kérdésben nem kértem. :)
2017. máj. 26. 23:02
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 nem illegális ha nem pénzért cserébe végzik. Megsúgom hogy ezt a részét meglehet oldani.
2017. máj. 26. 23:04
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez a 3 lehetőség van csak.

Nem tudom, lehet-e petesejtet kérni/venni, és Te kihordod, ennek tudsz még utánajárni.

2017. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7 ezen jót nevettem 😂😂😂
2017. máj. 26. 23:11
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

De igen, pont tanacsadast kertel.

Tegnap is volt egy no es mult heten is, akik gyereket akarnak kapcsolat nelkul....ok meg akarjak valakivel d.gatni magukat valakivel.


Beranyasag illegalis. Igen megfizetheted, fu alatt.

Amugy orokbefogadast jobb is, hogy nem akarsz, 5-6 ev lenne mire egyedulallokent sorra kerulsz, annyi ido alatt csak osszevakarsz egy parkapcsolatot........vagy egesz eletedben szingli tervezel maradni?


Nezd, ha nem vagy meg oreg, inkabb torekedj egy normal kapcsolatra, abbol majd jon a gyerek is.

2017. máj. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Tudatosan árvává tenni a saját gyereked...

Te pont nem a gyerek érdekét nézed, csak a magadét.

2017. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!