Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 héttel a szülés után 3...

1 héttel a szülés után 3 napos fejfájás normális?

Figyelt kérdés

Lassan 3 napja fáj a fejem szinte egész nap. Panadolt szoktam bevenni mert azt lehet de nem segit. Volt valakinél hasonló jellegű probléma?

Vagy más allhat a háttérbe


2017. máj. 27. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:

nem császárral szülten es nem is kaptam érzestelenitőt.

Csak oxitocint. 4 óra alatt lett meg a baba a kórházba nem is fájt a fejem csak mióta haza jöttünk.

Vagy egyszerűen erős frontok vannak.

2017. máj. 27. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? Vagy a hormonszintek változása is okozhatja. Igyál sokat főleg ha szoptatsz van szükség több folyadékra,a dehidratáltságtól is fájhat a fejed. Egyébként ha nagyon nem hat más Algoflexet vehetsz be (gyógyszertárban megkérdeztem),én 5 hete szültem,ezeket az erős frontokat megéreztem,szoptatok és vettem be belőle,mert a babasírás mellé az a kegyetlen fejfájás elviselhetetlen volt.
2017. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hétfőn megyek vérnyomást meretni.

kipróbálom az algoflexet akkor hátha jobban beválik.

lehet igen a front is.

Éjjel ha felkel a pici olyan mintha teglával fejbe vertek volna.

2017. máj. 27. 11:39
 4/4 p.szabina1223 ***** válasza:
Lehet a fáradtságtól is. Én három hete szültem és nekem is fájt két napig egyfolytában.
2017. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!