Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régen is ennyire ünnepeltek a...

Régen is ennyire ünnepeltek a gyereknapot vagy nekem újszerű? (pl. játékot kap, soksok program stb)

Figyelt kérdés

Mikor ti voltátok gyerekek, a ti családotok is ennyire felkapottn kezelte?

Mert nekem maximum annyi volt hogy kimentünk a programra és ott felülhettem egy két dologra.

Ma meg, kapjon xy összegben játékot a gyerek, hozd ki ide, oda :D ejj de jó nekik! Ha lesz valaha gyerekem én tuti így állok hozza :D


2017. máj. 27. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Harminc éves vagyok, nagyon kisvárosban nőttem fel, de emlékszem rá, hogy már 4 éves korom körül is voltak gyereknapi progamok, kb. mint egy majális. Meg mindig kaptuk valamit a szülőktől meg a nagyszülőktől is.


Manapság amúgy nem a gyereknapon megy ez, hogy a gyereket ide-oda vidd, sokkal több program és lehetőség van a hétköznapokon is és sokkal több helyre viszik a szülők őket. Zenebölcsi, babaúszás, kézműves nap, családok ünnepe meg tök tudja mi van folyamatosan. Esetleg lehet, hogy ezért tűnik úgy, hogy a gyereknapos rendezvényeket kicsit extrábbra szervezik manapság, hogy kitűnjön a hétköznapokon is elérhető mindenfélékből.

2017. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

4 éves a fiam, játékot nem kap. Mint ahogy húsvétra, és mikulásra sem. Akkor édesség van, most program.

Nem azért, mert nem tehetjük meg.

Hanem mert így is van neki annyi, hogy felesleges lenne. És egy jó kis ellógott nap, fagyival, sok-sok játszással bőven eleg neki. Ne azt szokja meg, hogy bármi van, játékot kap. Ne csak tárgyakat gyűjtsön, hanem élményeket, emlékeket is.

2017. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is új az ajándékozás.. Számomra is a gyereknap egyenlő a parkokban rendezett programokkal, vattacukorral :D

Pici gyerekem van, de nem fogunk ajándékozni később se.. Kimegyünk a térre inkább :D

2017. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Én is úgy emlékszem, hogy ilyenkor elmentünk a vidámparkba vagy az állatkertbe, megfejelve cukrászdával meg ilyesmik. A 33 éves párom anyja viszont a mai napig (!) vesz neki - meg már nekem is - ajándékot, és mint egy születésnapon, boldog gyereknapot kívánva megölel, megpuszil minket, átadva a csomagokat... Nekem ez nagyon fura. (húsvétra meg mikulásra is kapunk mindig egy adag édességet plusz ajándékot...)
2017. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Anyámék nem ünnepelték, mi sem szoktuk, így is baromi sok játékuk van mert sok helyről kapnak mindig, programozni meg gyakran szoktunk enélkül is.
2017. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

5-ös, anyák napját sem ünnepeltek?


A játék nálunk sem szokás, de a program igen. A szüleim egy kis csokival köszöntenek minket, felnőtteket is és amíg a nagyszüleim éltek, addig a szüleim is kaptak egy kis nasit. (Amíg él a szülő, addig gyerek az ember)

2017. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok. Ajándékot kaptunk mindig, emellett édesapám munkahelyén volt gyereknap, oda szoktunk elmenni.
2017. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ajándék nincs most viszont ma és holnap is programokra megyünk.gyerekekel.
2017. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is kb olyan emlékeim vannak róla, mint a majálisokról. Voltak programok, jól éreztem magam, de ajándékot nem szoktam kapni ebből az alkalomból, nem is hiányoltam.
2017. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Mi kaptunk ajándékot, amikor gyerekek voltunk.

Mi adunk ajándékot a fiunknak is. Van program is.

2017. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!