Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen naptejet kentek az...

Ti milyen naptejet kentek az 1 évnél fiatalabb babátokra?

Figyelt kérdés

Eddig nem kentem, mert úgy gondoltam az aztán igazán kemikália.. Egyenlőre kendővel védem a babakocsiban, napra nem "fekszünk ki".

Viszont akarok majd pancsolót csinálni az erkélyre és bár lesz napernyő, lehet kellene az UV miatt naptej..


Ti melyik fajtát és mikor használjátok??


2017. jún. 1. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne.

mekkora erkélyetek van, milyen pancsolót csinálsz? én is épp ma gondolkodtam ezen

2017. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


En ezt vettem 7 honaposomnak, hosszas kutakodas utan. Ekkora babaknak csak fizikai fenyvedos javasolt. Legjobban ezek a gyogyszertari markak szerepeltek teszteken, en ezert valasztottam az Eucerint.

Lenyege, hogy kemiai fenyvedot nem tartalmaz, csak egy fizikai vedoreteget kepez a boron, amit utana szepen le tudsz mosni.

Meg nem teszteltemm, de rengeteg pozitiv visszajelzest talaltam rola mindenfele oldalakon.

Ha 15 percnel tobbet van kint a baba, es eros az uv sugarzas, akkor erdemes kenni, arnyekban is.

2017. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is fizikai fényszűrőset vettem. Dm saját márkásat (Babylove). Hátránya, hogy nem ivódik be a bőrbe, mint a megszokott naptejek, hanem fehér réteget hagy egy darabig. De amit már idén vettem, testszínűre van színezve így nem látványos annyira ha nem szívódik be.
2017. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Körülbelül 1 másfél méter mély az erkély és egy kör kis "medencét" vettünk :)

30 centi magas a fala, felfújható, 10 centis víznek-locsinak tökéletes.


Majdnem fél éves a fiam, a be-nem-szívódó krémek nem ártanak ha mondjuk "lenyalja" a karjáról? Mondjuk jobban hangzik mint a beszívódó másik..

2017. jún. 2. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, közben eszembe jutott, hogy nem Babylove hanem Alverde a márkája, de a többi stimmel amit írtam. :)
2017. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 35 éve kizárólag a Hawaiian Tropicot használom magamnak is, és a gyerekeknek is kicsi koruk óta.
2017. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!