Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Asztalos vezetéknévhez milyen...

Asztalos vezetéknévhez milyen neveket adnátok?

Figyelt kérdés

Első baba.

Jöhet hagyományosabb, különlegesebb egyaránt. Persze fiú és lány név is. :)



2017. jún. 11. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Ehhez sok nev passzol, de olyanokra figyeljetek, h dallamos legyen, tehat pl egy ' Asztalos Zita' vagy egy 'Asztalos Sàra' furan hangzik.

Fiu: Florian, Dorian, Krisztian

Lany: Linda, Anna, Rita

2017. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Patrícia Rebeka Regina Dorina Édua Edit Edina Dorottya Gizella Gabriella Barbara Petra Éva Fanni Etelka Fruzsina Rozina Lilla Linda Mihaéla Csilla Tünde Izabella Anita Andrea Inez Nikoletta Gertrud Elmira Leonóra Leona Mirella Helga Lídia


Jenő Péter Márton Márk Tibor Endre Gábor Pál Emánuel Richárd Róbert Mihály Csongor Ödön Máté Demeter Barnabás Levente Béla Iván Lázár László Elek Teodor Henrik Olivér Géza

2017. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Dalma
2017. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Első! Nem értem... a Rita furán hangzik, de a Zita jó? :D

Lindát nem mondom mert az az én nevem, és szerintem nem is hangzik jól egy rövidebb vezetéknékkel. Ahogy a többi két magánhangzós sem. Valami hosszabbat vàlasszatok szerintem. Feljebb írtak jókat is, nem belekötni akartam, a többi tényleg jó volt.

2017. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Annabella?
2017. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Azert fura a Zitaval, mert Sz-nek hallatszik az 'asztaloSZita' resznel. Az Asztalos Rita nekem kellemesen hangzik :)
2017. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Így érthető :)
2017. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Bálint, Barnabás, Bendegúz, Benedek, Bertalan, Bertold, Boldizsár, Botond, Csaba, Csanád, Dániel, Dávid, Elemér, Emil, Endre, Erik, Gáspár, Gedeon, György, Henrik, Ignác, István, Jenő, Jonatán, József, Kálmán, Kristóf, Krisztián, László, Levente, Lóránt, Lőrinc, Marcell, Márk, Márton, Máté, Mihály, Milán, Nándor, Olivér, Oszkár, Ödön, Örs, Patrik, Renátó, Richárd, Salamon, Sámuel, Sándor, Szabolcs, Szilárd, Szilveszter, Tivadar, Vince, Zoltán, Zsigmond, Zsolt, Zsombor

Berill, Bernadett, Bettina, Berta, Bianka, Boglárka, Borbála, Boróka, Brigitta, Cecília, Cintia, Csenge, Csilla, Debóra, Diána, Dominika, Dóra, Dorina, Dorottya, Edina, Edit, Eleonóra, Eliza, Elvira, Emma, Emília, Emese, Emőke, Enikő, Erzsébet, Eszter, Felícia, Flóra, Franciska, Fruzsina, Georgina, Gerda, Gréta, Gertrúd, Gyöngyi, Györgyi, Hanna, Helga, Henriett, Ibolya, Ida, Ildikó, Imola, Ilona, Inez, Irma, Ivett, Jázmin, Johanna, Judit, Kincső, Kinga, Kitti, Kornélia, Laura, Letícia, Lili, Lilla, Liza, Luca, Lívia, Margit, Mira, Mónika, Nelli, Nikolett, Noémi, Nóra, Panni, Petra, Petronella, Piroska, Rebeka, Regina, Réka, Renáta, Rozália, Sára, Stella, Szabina, Szilvia, Szimonetta, Szofi, Szonja, Teréz, Tímea, Tünde, Vera, Veronika, Viktória, Vilhelmina, Viola, Virág, Vivien, Zara, Zita, Zsófia

2017. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Asztalos Laura

Asztalos Réka

Asztalos Dóra

Asztalos Jázmin

Asztalos Eliza

Asztalos Dalma

Asztalos Kitti

Asztalos Viktória

Asztalos Johanna

Asztalos Léna

Asztalos Szonja

Asztalos Bianka

Asztalos Annabella

Asztalos Júlia

Asztalos Olívia

Asztalos Amanda

Asztalos Lili

Asztalos Vivien

Asztalos Norina

Asztalos Nóra

Asztalos Petra

Asztlos Lia

Asztalos Luca

Asztalos Panna

Asztalos Dorka

Asztalos Emese

Asztalos Hanga

Asztalos Mira

Asztalos Evelin

Asztalos Fanni



Asztalos Olivér

Asztalos Bálint

Asztalos Kristóf

Asztalos Sebestyén

Asztalos Benjámin

Asztalos Botond

Asztalos Ármin

Asztalos Milán

Asztalos Máté

Asztalos Dominik

Asztalos Patrik

Asztalos Dániel

Asztalos Norbert

Asztalos Levente

Asztalos Noel

Asztalos Kornél

Asztalos Zalán

Asztalos Adrián

Asztalos Marcell

Asztalos Gergely

Asztalos Csongor

2017. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Brigitta és Milán
2017. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!