Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabát szeretnénk, erre...

Kisbabát szeretnénk, erre Anyu azt mondta, hogy ráérünk még, nem kell elsietni. De miért mondja ezt?! Szerintem mindenki magánügye mikor szeretne babát vállalni.

Figyelt kérdés
Mindenünk megvan a férjemmel, magunkat tartjuk el teljes mértékben. Már 24 éves koromban elköltöztem otthonról. Én már két éve szeretnék babát, úgy gondolom nem felelőtlenség belevágni, mert van saját lakásunk, autónk és félretett pénzünk is. Nem beszéltem mèg neki erről, hogy 2 éve szeretnék, csak múltkor szóbakerült, mikor mondtam, hogy megyek egy vizsgálatra és kérdezte miért, akkor mondtam, mert babàt szeretnénk, erre ezt nyögte be. Amúgy elég fiatalos, lehet még nem szeretne nagymama lenni?! Én ezt is megértem és semmire nem kötelezzük őt majd, akkor jön ha szeretné látni majd az unokát. Anyósomék viszont Anyuval ellentétben nagyon örülnének neki.
2017. jún. 16. 17:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 28 éves vagyok.
2017. jún. 16. 17:18
 2/20 A kérdező kommentje:
Amúgy Anyu 27 volt mikor engem szült.
2017. jún. 16. 17:28
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Szerintem ez a Ti döntésetek! Ne hagyd, hogy bàrki is beleszóljon. Én 25 vagyok, a férjem 30 és van egy Picurkánk, aki 1 éves. Mivel nem a szüleinkkel élünk, dolgoztunk így senki véleményét nem kértük ki. Csak bejelentettük, hogy útban van az unoka! Mindenki örült és imádják! Lehet, hogy Anyukád nem szeretne még nagymama lenni, mert idősnek érezné magát vagy nem lehet, hogy nem kedveli a Párodat?
2017. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyukámnak sem tetszett anno hogy babát akartam végül az én fiam lett a mindene:) 24 évesen szültem és tökéletes volt!
2017. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gratulálok a picihez! :-) Már 8 éve vagyunk együtt, az eleje nem volt zökkenőmentes, de azóta megszerette. Persze az elején semmi oka nem volt, hogy ne szeresse, csak a szülők már csak ilyenek, senki nem elég jó a lányuknak.
2017. jún. 16. 17:30
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy van egy ismerősöm, akit az unoka a keresztnevén szólít, mert a nagyi nem szereti, hogy ha mamázza. Mondjuk nem is úgy néz ki, mint egy nagymama, de nagyon szereti a kicsit.
2017. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Azta, már 24évesen elköltöztél. Nahát. :)
2017. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk is így volt. Én már 18 évesen elköltöztem (egyetem) 20 éves koromtól teljesen önálló voltam.28 éves koromra lakás(közös), autó, félre tett pénz, minden megvolt, csak mi akkor házasodtunk. 2 éve próbálkoztunk nem jött a baba, de mi a vizsgálatokat az esküvő utánra terveztük, de nászúton megfogant :)

Azóta a mama kincs...már szinte túlságosan is szereti, pedig annyira ellenezte.(mellékesen ő 18 évesen szült engem)

2017. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért mondja, mert van akinek sok próbálkozásra sikerül csak, több év alatt, és ezzel nyugtat előre. Nem ismerem az anyukádat, neked kellene tudnod, miért mondhatja. Szerintem kérdezd meg tőle.
2017. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy azt hiszi, évek óta próbálkoztok, és azért mentél vizsgálatra, mert nem sikerül.
2017. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!