Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti csináltatok ma...

Anyukák! Ti csináltatok ma valamit ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy a babátokat szoptatjátok/tápszerrel etetitek. :))
2017. jún. 25. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
kimentünk nyaralóba ,pancsizott,bár volt egy kis sérülése, és igy volt egy 2 óra siras,odabujas am 10 honapos :)
2017. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pakoltam, mert holnap irány a Balaton :)
2017. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó, de jó nektek. Nekem megjött 3 napja a mensim, szülés után 6 héttel.. én teljesen nyomott vagyok, fáj a hasam is..egész nap csak annyit csinálok, hogy megetetem a babám, aki hál istennek eszik, alszik (szerintem őt is elnyomja a nagy meleg..)
2017. jún. 25. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk légkondi van, így egyáltalán nem gáz a dolog, csak kimenni rossz. Este 8 után fogunk elmenni itthonról, mikor már jobb a levegő. Addig bent pakoltam és játszottunk. Olyan volt mint bármelyik nap.
2017. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 éve én is ezt csináltam... július elején szültem, egész nyáron hőségriadó volt, csak a túlélésre hajtottam kb, már a lakás is dögmeleg volt. Kitartás, jobbat nem tudok mondani, én is csak a nyár végét vártam ilyen pici babával.

2-es

2017. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs vele baj, mert tudom mellette csinálni a dolgom, csak nekem most nagyon erős a menstruációm, fáj a hasam, kapar egy kicsit a torkom is. Éjjel sokat fent voltam, de nem a baba miatt hanem a hasfájás miatt mert nagyon jó alvó csak egyszer kel fel. Ma is csak eszik, alszik - mint mindig. Ez egyszerűen ilyen és bosszant, hogy nem haladtam a dolgommal de ma alig bírtam még őt is megetetni..
2017. jún. 25. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már nem szoptatok, ovis a legkisebb is. A medencét állítottuk fel a kertben, és átültettem néhány növényt. Most este még van egy kis munkám holnapra. Délelőtt lement egy mosás, felmostam, ebéd, stb.
2017. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan azt, mint amikor nincs ilyen meleg
2017. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!