Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez volna az a bizonyos LH csúcs?

Ez volna az a bizonyos LH csúcs?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit megzavarodott a ciklusom és gondoltam kipróbálom ezt az LH tesztet(egyébként expect a márkája) és összevetem a ciklus.hu-n lévő adataimmal, hogy jól kalkulál-e a rendszer, ami az ovulációt illeti.


Az első még csak egy próba volt(06.29-én talán). A második 07.01-jén készült, a harmadik pedig 07.02-án. A ciklus.hu szerint tegnap volt ovuláció. Érzem is magamon a jeleket, amiket így középidő tájt szoktam. Egyébként 06.16-án volt az utolsó menstruációm és saját magától mostanában 37 napos a ciklusom. A teszteket délután 4-5 óra körül csináltam.


Mikor terhes lettem, akkor 30-31 napos volt a ciklusom és ahogy számoltam akkor is a 14-21 nap között volt és most is ebben a szakaszban vagyok.

A leírás alapján mondjuk elég lett volna talán a 20-21. naptól elkezdeni, de akkor kórházban leszek és ez lesz valószínűleg a legkisebb problémám.


Aki tapasztalt ebben annak szívesen várom a véleményét.


2017. júl. 3. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A tesztcsíknak kell erősebbnek lennie.
2017. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de a középsőn a tesztcsík szerintem hasonlít a kontrollhoz, míg a többinél jóval halványabb.
2017. júl. 3. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor erősebb volt, akkor volt nekem pozitív, amikor majdnem egyforma volt, akkor még nem. Exceptet használtam.
2017. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem, hogy elvileg még ma is kellene egyet csinálni, de szerintem azon is halványabb lesz a tesztcsík a kontrollnál, de majd kiderül.
2017. júl. 3. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem majd csak ezután lesz pozitív.
2017. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy állsz?
2017. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kórházban vagyok már vats-ot csináltak, úgyhogy ezt a ciklust buktam már. Egyébként a hétfői késő délutáni pisiből először azt hittem, hogy érvénytelen lesz, de később ránéztem es közel azonos volt a két csik, de hát nem számít az már.
2017. júl. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!