Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptatok valami olyan baba...

Kaptatok valami olyan baba cuccot amit ti nem vettetek, mert feleslegesnek tartottátok, de aztán nagyon bevált/sokat használtátok? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Pl: egyik ismerősöm kapott egy "mini pelenkázótáská"-t (kis méretű, sok rekeszes, nyitott; kb olyan mint egy fekvő ajándéktasak sok rekesszel) Ők nem vettek volna ilyet, de úgy bevált nekik, hogy még most is használják (2 éves a gyerek)
2017. júl. 5. 07:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Babatakaro. Fele vászon, fele frotir, pont jo lett arra hogy kellemes időkben nem is melegiti agyonra a gyereket, de rendesen véd hűvösebb fuvallatok ellen


Vagy pl üvegreszelő, csak néztem minek és kiderült, borzaszto jo kis pépet lehet vele pl almábol reszelni.

Kézi darabolo gép kicsit mint a turmixgép,arrol is azt hittem csak konyhadisz lesz, erre brokkoli krémet, de szinte mindent pl meggyszosz, sargaborsofőzelék stb azzal csinálok, nélkülözhetetlen lett.



Műanyag tartorészes méregdrága tomi tippie előke, előszeretetettel hasznaltam inkább a moshatos cuki frotir előkéket helyette (mert jobban "simul" a gyerekhez nem merev)de kb egy ev mulva rajottem csodapraktikusabb a muanyag. Tartorészbe esik ami kifolyik a száján es a foltokkal sincs bajlodás soha


Extra mini telapos kisbögre (fél decis), kiderült hogy játék vele beadni a vizben oldodo vitaminokat, könyörögni sem kell


Vagy barátnőm 20 évvel ezelőtti játéjai!!! A pl a vadiuj szintén drága!!babakocsi csörgőlánc nem birta a babakiképzést(elszakad)míg a 20 éves kopott halacskás végigvitte szinte az egész babakocsis korszakot!! Illetve szintén barátnőm 20 éves csörgőjével játszott napi szinten a baba, a masik ezerféle vadiuj helyett.


Még rengeteg minden ilyesmi van de nem sorolom

2017. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
nem, de mi alig kaptunk bármit is. amit én vettem és hasznos volt az a rezgős pihenőszék, és a "babataxi" vagy mi a neve, amibe bele tudod rakni a gyereket és magtól tud sétálgatni. a pihenőszék komolyan életmentő volt az első 2-3 hónapban, a másik meg 5,5-6 hós korától 10 hós korig használta, sokat el volt vele, szerette. most 11 hós, már nem érdekli nagyon egy ideje, mióta magától akar járni (már ment is pár lépést magától).
2017. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Pihenőszék, bár lehet megvettem volna, ha nem kapunk. Ősrégi matchbox gyűjtemény, ez nem pont babakorban, de imádja a kisfiam. Szilikon szívószálas itatópohár, ilyet nem vettem volna, de ebből nagyon szeret inni.
2017. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kaptunk egy játékot, ami olyan, mint egy komp, de nem gurul, nincs kereke, körbe meg tele van játékokkal, csörög, zörög, stb. Nagyon feleslegesnek tartottam, hogy elhozzuk, használt, kb 6 gyerek használta előttünk, látszik, hogy annó drága játék volt, meg minőségi, de kopott, megszívta a nap, hát nem a legszebb, de komolyan az a kedvence a babámnak. Van, hogy egy órát is elvan benne. Nagyon hálás vagyok érte. 😊

Adamo hinta. Nem akartam venni, egy túlárazott divat cuccnak tartottam. Hát megváltás volt az is. Hasfájás idején csak kézben ringatva aludt el a babám, úgy, hogy táncoltunk vele. Nagyon kimerítő volt. Aztán megkaptuk a hintát és elaludt benne egyedül. El sem hittem. 😄

2017. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Cumi, cumisüveg melegítő


(Viszont a második babának már mi vettünk egy cumit, max 5x ha volt a szájában, a melegítőt pedig elő sem vettük)

2017. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kapott 1 évesen 2 db ikeás csőrös (kutyás) poharat. volt neki másfajta, csak arra volt jó, hogy nyakonöntse magát, nem tudott belőle inni, csak szelepesből.

ehhez képest most 6 éves, és ugyan a "csőröket" már rég leselejteztem, de mai napig is csak abból a 2 pohárból hajlandó inni.

2017. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Játszó szőnyeg (ami játék híddal van és alá lehet fektetni a gyermeket) és pihenő szék :)

a pihenőszék konyhai feladatok közben áldás volt.

Egyiken se gondolkodtunk, de hasznos ajándék volt! Lehet magunktól is vettünk volna, de biztosan csak később jut eszünkbe..

2017. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkakuka. Sosem vettem volna. A légzésfigyelő mellé adta a bolt ajándékba. 4 éve megvan, a 2.gyerek mellett is használjuk.


Amit mi vettünk, de a legeslegjobb kihasználtsága volt, az az SSC (csatos hordozó).

2017. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Fisher Price beszélő, éneklő kutya. Imádta a fiam.

Amúgy minden mást én vettem, ami bevált.

2017. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy Adamo hintát kaptunk használtan, ami az első évben szuper volt, imádta a kisfiam pár hetes korától kezdve. Pedig én nem terveztem ilyet venni.


A másik dolog, amire én nem gondoltam, az a pici termosz, amibe pont belepasszol egy bébiételes üveg. Utazásoknál nagyon jól működött, akár fél napig is langyosan tartotta a kaját.


Ja, és a kedvencem, amire tényleg nem gondoltam volna: babakocsira való kézmelegítő, az anyukának :) Így nem kellett télen kesztyű, amikor nagyokat sétáltunk.

2017. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!