Babakocsival futni?

Figyelt kérdés
Olvastam olyan temaban, hogy baba mellett sportolas. 2 hos a babam, 2 hetes kora ota tornazok itthon a teve elott a youtube-rol. Az egyik pontban felvolt tuntetve, hogy babakocsival is lehet futni... szamomra ez olyan drasztikus vagy nem is tudom, minek nevezzem. Szerintetek?
2017. júl. 7. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak futó babakocsival szabad én úgy tudom, ezeket úgy tervezik stabilitás, és rázkódásba hogy lehessen futni vele, gondolom nem sprintelnek ilyenkor csak kocognak babának meg mindegy szerintem aki alszik benne :D
2017. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak kifejezetten futáshoz tervezett babakocsik, (általában 3) nagy kerékkel, egy kézzel tolható, könnyen fordulós. De azért szerintem még így is kell hozzá hely is, ahol futhatsz, ideálisan valami szmog- és forgalom- és akadálymentes park vagy kertes városrész - ha létezik ilyen Magyarországon :)
2017. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták csak spéci nagy kerekű, kézifékes kocsival.

[link]

2017. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm sportol, életvitelszerűen, tehát maraton, stb... Na ő is szokott futni babakocsival. Mint írták ehhez egy speciális babakocsi kell, az övék 3 kerekű volt. Na meg ami még nagyon fontos, hogy megfelelő terep. Tehát sima út és olyan, ahol tuti nem rohannak eléd például gyerekek. Ez nagyon fontos, mivel a gyereket éri először minden, őt vezeted ki elé, ha vele futsz. Plusz még annyit mondanék, hogy a tiédnél idősebb volt a baba.
2017. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

És ha rám hallgatsz akkor olyan helyen csinálod, ahol rendes aszfalt van :D

Kátyús vagy zötyögős helyen nem tudom mennyire lehet kényelmes :D

2017. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom mennyire irányul arra a kérdésed, hogy amúgy mozognál még a tornán kívül és eszedbe jutott ez - ha nem babakocsival akkor nekem pl az esti futás vált be. Egyedül, amikor már alszik a pici és párom itthon van. 3 kiló ment le a két naponta futástól.

Off topik tudom, de hátha.

2017. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egy korábbi válaszoló vagyok. Én is otthon hagytam a babámat, pedig 2 hét van a barátnőm, meg az enyém között, vagy jött a párom is a gyerekkel. Szerencsére, nálunk van egy olyan park, ahol van felnőtt és gyerek játszótér, és a parkon át vezet egy ilyen direkt futásra kialakított út. Azon semmi gond nem volt, nem volt soha balesete a babával, ahogy nőtt a gyerek egyre jobban élvezte, bár különösebben nem érdekelte soha, neki ez természetes volt. Ezzel ellentétben, amikor az enyém 2 éves lett, rávett a barátnőm, hogy tegyük bele az enyémet is, menjek vele egy kört. Na azt a sikítozást, hogy "gyorsabban!" :D Szóval, ha ehhez van szoktatva, akkor nem lesz semmi, de átlag úton, átlag babakocsival szerintem tuti minimum agyrázódást kapna a gyerek, ha agyrázkódást nem is, szóval én óvakodnék a gondolattól is.
2017. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Margit szigeten rengeteg babakocsis futó van.
2017. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2# miert ne letezne? Nem csak Pest van a világon,az orszagban.:)


Faluban tokeletesen meglehet valosítani.:)

2017. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rubint Rekara tornazok reggelente

Megfordult a fejemben a futas is, de ha futnek is, a babat biztos nem vinnem

Nem koltenek azert sport babakocsira mert nem hasznalnam ki

2017. júl. 7. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!