Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Míg hajnalban autóval felszala...

Míg hajnalban autóval felszaladtok a városba egy dologért, ami kb 15 perc összesen, itthon mernétek hagyni aludva a 8 és 1,5 évest?

Figyelt kérdés
Szomszéd aki szembe lakik tud róla, arról is, hogy 10 perc, figyeli a házat stb vagy ha extra dolog, defekt vagy bármi történik, akkor hívható, mert a telefonját addig közelben tartja.
2017. júl. 12. 14:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Aludva semmiképp!!! Legalább a nagyot ébreszd fel,vagy a szomszéd menjen át arra az időre.

Saját sztory:anyám tejért ment hajnalban(35éve). Aludva hagyott otthon. Persze felébredtem,nem találtam. Tudtam,hol a kulcs,elvileg nem érhettem volna el,de székre állva elértem. Anyám arra ért haza,hogy kinyitottam a kaput és indulok őt keresni. Soha többé nem hagyott magamra.

A 8 évessel lehet,hogy nem lenne gond,de a kicsit hogy fogja megvígasztalni,ha az kétségbeesik?

2017. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Ja,kb 2 éves lehettem,ez életem első emléke,baromira kétségbe boltam esve.

1. voltam.

2017. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Hú, de jó, hogy nem akarok gyereket...
2017. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Semmi esetre sem hagynám őket sem egyedül, sem a szomszédra.
2017. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nem is tudnak róla, hogy nem vagy otthon. Fölébred, pl leesik az ágyról, elkezd keresni, nem talál, bepánikol. Ennél mondjuk még jópár rosszabb forgatókönyv is van. PL autóbaleset ér, belédmegy egy részeg. Na akkor telefonálj a szomszédnak. Inkább menjen át a szomszéd arra a 15 percre, vagy intézd el gyerekekkel együtt, vagy kérj meg velekit (pölö férjedet). Nem tudom, mi lehet amúgy olyan halaszthatatlan és életbevágó, amit csak akkor és csak egyedül lehet elintézni. Te nyugodt lennél, ha megtennéd?
2017. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Semmikèppen. A gyerekek ràèreznek a csendre es felkelnènek. Pont nemrèg volt egy baleset amikor a kislàny kiesett az ablakon ès meghalt mert egyedül volt otthon aludt felkelt ès kereste a szüleit vagy ilyesmi. Azòta mèg a kert vègèbe se megyek ha a lànyom dèlutàn alszik.
2017. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Soha. Ez annyira felelőtlenség lenne, hogy nem is tudom, hogyan jutott eszedbe.
2017. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
nem
2017. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

Semmikepp.

Amugy a kerdesben 15 perc van, alatta mar 10, de mind tudjuk hogy valojaban legalabb 30 lenne. Nem tudom honnan mesz "fel a varosba", de eleg ha a boltban az elotted levonel beszarik a kassza, dugo lesz, barmi, ezek mindennapos dolgok.

Felebrednek es nem talalnak, szerinted mit csinalnak? Elso, hogy a 8 eves is sirva fakad. A picirol nem is beszelve.

Iszonyu felelotlenseg meg akkor is, ha valoban csak 10 perc lenne de nyilvan ennel legalabb 20-al tobb.

2017. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!