Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boltban MÉG ki nem fizetett...

Boltban MÉG ki nem fizetett terméket odaadtok 1,5-2 éves babának, kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen, csak ha pl látjátok, h már nagyon éhes, vagy szomjas és már enné. Pl. egy kiflit. Én részemről ilyenkor odaadom a kisboltban, de bevásárló központban már nem. Bár oda amúgy is kaja után megyünk,és nem kell neki. De erre is kiváncsi vagyok, Nálatok hogy van? Pénztárig ugysem fogy el, ott meg szólok, sose szóltak még se pénztáros, se biztonsági őr. Gyerekkoromban ez bevett szokás volt, de érdekel manapság hogy gondolkoznak más Anyukák?
2017. júl. 15. 13:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Néhányszor volt panaszkodás, de már tudja, hogy miután lehúzta a pénztáros, megkapja. 22 hónapos.

De én nem vagyok rossz véleménnyel arról se, ha valaki odaadja pénztár előtt. Gondolom úgysem idegen boltról van szó, megszokhatták, hogy szólsz vagy a papírját meghagyod stb..

2017. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
31%
Én nem viszek gyereket vásárolni, de rendszeresen látom ezt. Szerintem ez még a bőven belefér kategória bárhol. Manapság a felnőttek is pofátlanul zabálnak a kisbolt és a hipermarket közepén is, úgyhogy szerintem nem a 1,5 évestől sajnálja bárki is a kiflit. Addig is hallgat legalább, és nem visít.
2017. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
Csak fizetés után kaphatja meg az ennivalót.
2017. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
50%
bontani való dolgot nem bontunk ki, pl dörmi, de ha pékárut kér abból le szoktam törni egy picit, és eszegeti. bár már 3 éves, megérti de sajnos alakul úgy mostanában a jövés menés hogy éhes lesz.
2017. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
56%
Amikor ennyi idős volt még oda adtam neki. Most töltötte be a háromat. Ma már érti és elfogadja hogy csak fizetés után bontjuk ki, esszük/ isszuk meg. Ő viszi a kasszáig ès adja oda. Így neki is megfelel
2017. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem, soha nem volt még példa rá, most múlt 2.


Kisboltban pedig végképp nem értem, 5 perc és kint vagytok, ennyit ki kell bírnia, nem csecsemő.


Hiperben sem szoktunk órákat vásárolni és mindig ügyelek, hogy előtte egyen.


Nálunk nem volt szokás gyerekkoromban sem. Szüleim is úgy tanítottak, hogy majd ha kifizettük.

2017. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen piciként még előfordult, hogy félbetörtem nekik egy kiflit, vagy beleittak az ásványvízbe. Csokit, rudit, zacskó kekszet nem bontottunk ki soha. Soha nem szólt érte senki a boltban szerencsére. Ahogy elég nagyok lettek, szépen megtanulták, hogy előbb fizetünk.
2017. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
33%
Tescoba járunk és egy kiflit mindog eszik. Ha szomjas általában van nálunk innivaló, ha elfelejtem akkor esetleg kibontom neki. De itt úgy vásárolok, hogy azonnal csipogom le ami a kosárba megy, soha nem szólt még senki érte.
2017. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
65%

#2 "legalább nem visít".

Jól is néznénk ki, ha csak ennivalóval lehetne betömni a gyerek száját! Nagy baj lehet a gyerekneveléssel ilyen családnál.

Az átlag szülő egyébként visz magával enni-innivalót bármilyen programra, nem esik be a közértbe egy visító gyerekkel, aki félholt a szomjúságtól, éhségtől.

2017. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
21%

Igen, de csak a falusi kisboltban ahol mindenki ismer mindenkit, a penztaros latott engem felnoni 30 eve. Ott odaadom.

Masutt nem, de nem is keri soha.

2017. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!