Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hamaneck bébiételtől lett...

Hamaneck bébiételtől lett valakinek pöttyös a gyereke?

Figyelt kérdés
Anyósoméknál vagyunk a gyerekekkel, ilyet vett neki, eddig nem adtam neki. Tegnap evett belőle ebédre és vacsorára. Semmi más új nem volt, nem tudok másra gondolni. Van valakinek tapasztalata? Lábán és karján lettek pöttyök.

2017. júl. 16. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Cseh termék. Állítólag nagyon biztonságos a feldolgozása,mint a bébiételeknek általában. Szavideje biztos jó volt? Ez szokott probléma lenni, mert nem nagyon fogy a hamé bébiétele.
2017. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jafnrétti ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyenről. Sokszor ette ezt a fajtát a fiam, sose volt tőle baja, igaz, főleg a gyümölcsöseket szerette, meg az egyszerűbb zöldség-hús kombókat, az összetettebbeket már nem nagyon ette, szerintem sem voltak valami ízletesek. De kiütése egyiktől sem lett.

Egyébként nem Hamaneck, hanem Hamanek :)

2017. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!