Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok egyszerű/klasszikus,...

Írnátok egyszerű/klasszikus, szinte már unalmas lányneveket?

Figyelt kérdés

Tudom, Google a barátom, illetve az anyakönyvezhető nevek listáját is átfutottam már, de hátha van olyan név, amit kihagytam.

Különlegesebb keresztnév mellé szeretnék adni egy szimplát is. (A "miért kell két név" vitába ne menjünk bele, nincs értelme)


2017. júl. 17. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Klasszikus az Anikó, de szerintem szép.
2017. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Anna,Hanna,Réka,Nóra,Vivien,Lili,Anita,Laura,Boglárka,Fanni,Eszter,Kata,Éva
2017. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szóllak le a 2 a keresztnév miatt. Rokonságomban családi szokás az igazi magyar név + szent / bibliai név. Nincs hátrányunk, sőt külföldön hasznos.

Könnyebb lenne válaszolni, ha tudnánk mi az a különleges név. Klasszikus szép nevek : Anikó szerintem is, Emma, Júlia, Julianna, Emília, Zsófia, Annamária, Johanna, Tímea, Enikő, Izabella, Anna, stb.

2017. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Erzsébet, Mária, Magdolna, Julianna, Katalin, így elsőre. :)
2017. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha hosszú a " különleges" nevetek akkor:

Adél, Anna, Alíz, Csenge, Dóra, Emma, Fanni, Hanna, Janka, Kata, Kíra, Lara, Mira, Sára, Tina, Zita, Zoé

Ha rövid:

Beáta, Bettina, Diána, Emese, Eszter, Evelin, Izabella, Lilien, Linda, Noémi, Viola, Vivien, Zselyke

2017. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Karolina,Emese,Mariann
2017. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Anikó, Katalin, Dóra, Nóra, Dorottya, Márta, Ágnes, Judit, Tímea, Krisztina, Júlia, Zsófia, Boglárka,
2017. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Számomra az ilyen klasszikus, kissé már unalmas nevek: Eszter, Anna, Krisztina, Judit, Nóra, Dóra.
2017. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Valaki magyarázza már meg nekem, hogy egy ilyen kérdésnél mi a fenéért kell lepontozni...? Kezdjük azzal, hogy nincsenek jó meg rossz válaszok, de ha már valakinek nem tetszik a dolog, akkor legalább érveljen, hogy mi nem tetszik neki.
2017. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 jafnrétti ***** válasza:
89%
Eszter, Judit, Andrea, Ildikó, Szilvia, Csilla, Klára, Gizella, Mária, Tímea
2017. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!