Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2-2.5 éves igen érdeklődő...

2-2.5 éves igen érdeklődő aktív gyerkőccel milyen jellegű nyaralást, esetleg konkrétan melyik szállodat, települést ajanlanatok?

Figyelt kérdés
- amikkel csupa jó tapasztalat van és ahol el lehet tölteni kb 1 hetet mert a közelben van ilyen korú gyereknek való program, lehetôség? Főleg Magyarország a cél!Ekkora gyerekkel az egész napos strand még nem pálya és valszeg a klasszikus varosnézest se vihetjük túlzasba. Viszont télen elmentünk egy wellness hotelbe, ami elvileg baba-barat de borzalmas volt (koszos utazóágy, vmint a 2 emailben biztosra mondott etetőszék helyett egy ovisoknak való székmagasító várt minket..)
2017. júl. 19. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én valami olyan nagyobb szállodát keresnék, ahol vannak gyerekprogramok, "ovi" és lehet fél napos kirándulásokat tenni, várba menni, vizes játszótérre, állatsimogatóba pl. Nekünk ilyen szempontból bevált Zalakaros és Tapolca is. Az én gyerekeim sem maradnak meg egész nap a strandon, max első nap, utána már nem érdekes.
2017. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alsopahoki kolping hotel eleg gyerekbarat, bar en meg nem voltam ott, de allitolag nagyon sok a gyerekneknek szervezett program. Nagyon sokan imádják és visszajárnak, de már azt is hallottam, hogy túl gyerekbarát, bár ez nemtudom hogy kivitelezhető.


Ahol mar en is voltam az a Velence Resort and Spa (magyarorszagi velence) ott jo a wellness van jatszohaz felugyelettel ott is lehet hagyni a gyereket, nagy setalo plusselefant, sok-sok animátor, kézműves foglalkozások, es ilyen "dzsungel jatszohaz", vacsoranal gyerekmenu, es minidisco is van. En utoljara kb 3 eve voltam akkor ezek voltak, az egyetlen hatranya hogy nagy a tomeg es hogy eleg draga.

2017. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szalajka Liget Hotel Szilvásvárad , nagyon gyerekbarát , van medence , játszótér. Ott az erdei kisvasút , kisfiam imádta. Lehet apartmanban is lakni, mi ott voltunk , nagyon kényelmes volt. De szállodai szobák is vannak. És a környezet gyönyörű.
2017. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem pálya az egésznapos strand? 2 évessel voltunk Balatonon, egész nap strand, este meg séta a városban, tök jó volt, ő is aktív gyerek, és nagyon jól érezte magát.
2017. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik wellness hotelben voltatok? Bocs a kérdésért, de gyűjtöm az infót.


Amit ajánlok a Velence Hotel Resort Spa. Majdnem egész napra lekötötték volna a gyerkőcöket anno, alig bírtuk "elvonszolni" őket. Szuper jó a játszóháza is, de tematikus napokkal is készülnek, a lányom 2,5 volt, mikor először ott jártunk, nagyon élvezte. A gyerekmedencéje is szuper. Ha meg más programot szeretnétek, ott a Velencei tó, a hattyúkkal, kint is jó a játszótér, a közelben van a dinnyési Várpark, sok mini várral.

2017. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!