Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít fel mikor...

Csak engem idegesít fel mikor egy szülő a gyereke minden pillanatát kiteszi Facebookra?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok akik még arrol is tesznek ki képet mikor a baba megszületik pár másodperce. Felháborító.

Aztán kitesznek mindent róla ami igazából senkire sem tartozna


Nekem ha gyerekem lesz szerintem egy kepet sem fogok róla kitenni .


Ti hogy vagytok ezzel?


2017. júl. 19. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenkor boldog vagyok h 3 éve nincs facebookom.😁😁
2017. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy meg van aranykozeput.

Paromnak van facebookja. Neha en is használom elég ritka. Es havonta 1 kepet kiteszunk. De ennyi.:) a tobbit a tavoli nagyi privatban megkapja meg egy ket másik rokon..

2017. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
az a véleményem, hogy ha nem tetszik amiket kirak akkor tiltsd le. nekem is vannak olyan ismerőseim akik állandóan vallásos vagy önsegítő idézeteket osztanak meg, én is letiltottam őket. veled van a probléma, nem velük. nehogy már nekik kelljen szégyellni magukat, hogy büszkék a gyerekükre.
2017. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Engem jobban idegesit amikor a kis pitsak naponta tesznek fel napszemuveges furdokontyos csucsoritos fotot.

Meg a gasztrob*zik naponta felteszik mit foztek/ettek.

Meg a.nyolcvanezer "fentrol fotozom a labszaram es a labfejem" foto is idegesitobb.

Szoval van egy par....

Es itt gyakorin meg a legidegesitobb kerdestipus: "csak engem idegesit amikor..... " - leforditva: "gyertek, szidjunk egyutt masokat!"

2017. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Pl. emiatt sincs facebookom. :) Tehát nem, nem idegesít.
2017. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most már én is töröltem magam.

Sokkal nyugodtabb vagyok

2017. júl. 19. 23:58
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem fura, ha valaki ennyire a neten éli a magànéletét, de ennyi. Nem idegesít. Vannak ilyen ismerőseim, de őket egyszerűen lekapcsolom. Kikapcsolom a követést, így nincs teleszórva az oldalam olyasmivel ami nem érdekel. Jobb dolgom is van( élni az életem, a sajàt dolgaimmal foglalkozni) mint hogy ezen idegeskedjek. Nem értem ezt a fajta életmódot de nem is nagyon érdekel, max sajnàlom őket, hogy ennyire kell nekik màsok figyelme. Ennyi.
2017. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen egyetértek a 4-es válaszolóval,de hozzátenném:

Szerintem az a felháborító,hogy beleszólsz ilyenekbe. Senkinek semmi köze ahhoz,hogy mit rak fel FB-ra.

Nagyon jól tetted,hogy megszüntetted,legalább nem ez a legnagyobb gondod mostmár az életben.

2017. júl. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Minden rosszindulat nélkül kérdezem mért van lepontozva az , akinek nincs facebookja? Az nem ember , vagy miért?
2017. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak téged idegesít, volt már jópár kérdés a témában. Én amúgy passzívan vagyok a fb-on, a gyerek osztálya miatt, mert a szülők fb-csoporton kommunikálnak. Ott aktív vagyok, de amúgy teljesen passzív. A gyerekemről sose tennék ki fotót az internetre. Egyet se. De aki tesz, az tegyen, engem nem zavar. Az zavar, aki tudom, hogy milyen, és a fb-on ezerrel igyekszik kirakatrendezőt megszégyenítő módon egész más arculatot adni magának, a családjának. Náluk leállítom a követést és kész. Más okból is állítottam már le emberek követését.


Az emberek már csak ilyenek, mindig is voltak köztük mindenféle flúgok.

2017. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!