Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség és távkapcsolat?...

Terhesség és távkapcsolat? Terhesség és egyetem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, és egyetemista, szerintetek egyetemet lehet babázás mellett csinálni, főleg úgy, hogy a párom nem is Magyarországon lakik...? Teljesen kétségbe vagyok esve, hiszen természetesen nem terveztünk gyereket, nem tudom mit csináljak, ha nem folytatom az egyetemet már valószínűleg soha nem fogom befejezni.
2017. júl. 21. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy lehet sokan csinálják. Halasztasz, utána meg kérhetsz egyéni tanrendet, csak zh-t írni, gyakorlatra és vizsgázni kell bejárni.
2017. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok kerdes merül fel: van lehetőséged átmenni levelező tagozatra, esetleg egyéni tanulmányi rendet kérni? Tud valaki más a családodból segíteni, ha a párod nincs melletted és be kell járnod órákra/vizsgára? Esetleg halaszthatsz egy évet és közben keresel egy bölcsödét a babának.

Anyagilag a párod és/vagy a családod tud támogatni?

Szerintem nem megoldhatatlan, de persze nem lesz könnyű.

2017. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pesten van az egyetem a családom pedig kb 400km-re. Nem hallottam még az egyéni tanrendről, ennek utána járok. A párom dolgozik már és jól keres, a családom is segítene de lehet hogy még így sem lenne elég, hiszen koleszba nem lakhatok egy gyerekkel, a pesti lakások pedig nem a legolcsóbbak. Köszi a válaszokat.
2017. júl. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!