Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fényes nappal, utcán pisilő...

Fényes nappal, utcán pisilő 11 év körüli (roma) gyerek - szóvá kellett volna tenni?

Figyelt kérdés
Az anyja mondta neki, hogy álljon a híd és a busz megálló közti fához és nem ellenkezett, simán elővette, és akkora erővel folyt, mintha slagból jött volna, de volt WC is közelben. Miért nem inkább oda vitte? igazhogy az fizetős
2017. júl. 24. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
77%
NEkik ez a normális, nincs etikett. szólni érte fölösleges, lehet hogy olyat kaptál volna vissza, hogy megemlegeted. sajnos a többség ilyen
2017. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért kicsit messzebb is mehetett volna meg eldugodtabb helyre. 11 évesen meg vissza is kellene tudnia tartani hazáig. Szólni én se mertem volna, csak elfordulni, arrébb menni. (Több országban ovis korig ez még meg szokott, de sulisok már ott is wc-n pisilnek...)
2017. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Szólhatsz nekik, ha kést is szeretnél a hátadba.
2017. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
És a nem roma felnőtt férfiaknak ki szól végre,hogy a Soroksári úton nem brunyáljuk oldalba a Fegyvergyár főbejáratát fényes délben az út felé vigyorogva??? Vagy a kerítésemet,ha éppen ott éri el a szükség?
2017. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Eldugottabb hely nem volt a közelben, csak az a fa, no meg pár méterre a WC, de miért nem oda ment, vagy miért nem tartotta vissza hazáig?
2017. júl. 25. 10:41
 6/21 anonim válasza:
56%
Az emberek kutyai osszevissza szarjak meg hugyosszak a varost, hugyozzatok ti is ha kell.
2017. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bárha csak a roma gyerekek csinálnák ezt! De felnőtt, habfehér pasiknál sem ritka a jelenség.
2017. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
68%

Nemcsak roma gyerekek pisilnek az utcán,nem tudom miért kell külön ki hangsúlyozni,hogy roma.

A sok munkás,alkoholista szalonnamagyar felnőtt ember is hugyozik össze vissza az utcán,nem szégyellve magát.

Honnan tudod hogy annak a roma gyereknek nincs valami gondja a veséjével? Az én fiamnak például van és ő nem -bírja visszatartani a pisilést (7 éves)

A másik meg az,hogy a kutyákat sz@ratják,felszedni luxus...az bezzeg senkit sem zavar

2017. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
tavasszal egy nem roma anyuka a kb 5 éves kislányát pisiltette meg a villamosmegállóban. egy méterrel nem vitte volna odébb.
2017. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nah...megint a romázás/cigányozás... Az a szomorú, hogy ez származás/vérvonal stb től függ!!!

Nem egy magyar ember is hugyozgat! A házunk ablaka alatt a fiatalok a sarokba hugyoznak olykor s undorító, ahogy a meleg betonról felszáll.

Emeletes lakásba lakunk ...nem egy lakó szagolja a fiatalok mocskát...a nyílt, játszótérre néző ablakaink alatt.


Rengeteg undorító ember van mind a romák s magunkbelei emberek közt!


Milyen érdekes én magyar-lengyel-német felmenőim vannak, párom ahogyan ti mondanátok "roma"(olyan fehér bőrrel mint én magam),

De mégis rendesen beszélünk, viselkedünk...


Nem faj/származástól függ az ilyen emberek, hanem személyiség.


24/N

2017. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!