Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi hányinger ellen...

Terhességi hányinger ellen kiváltottam a Cocculine homeopátiás szopogató tablettát, mert azt mondták az enyhíti a rosszullétet. Ebből kismamáknak mennyi vehető be egy nap?

Figyelt kérdés

Hetek óta rosszul vagyok,a hányás mindennapos,van úgy, hogy egyből kihányom azt amit eszek. Teljesen kétségbe vagyok esve:(

Próbáltam már a gyömbér teát de hiába....


2017. júl. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Bármennyit, mivel homeopátiás, konkrétan nincs benne semmi hatóanyag. Csak cukor. Akkor se lenne semmi bajod, ha megennél több dobozzal egyszerre (feltéve, hogy nem vagy cukorbeteg).
2017. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen homeos dolgokat simán receptnélkül kaphatok,nem kell kiváltani mert nem vénykötelesek és ,mivel nem tartalmaznak hatoanyagot,igy mindegy mennyit veszel be.
2017. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Akármennyi. Ha hat, akkor legközelebb a tünetek ismételt feltűnésekor megismételheted a bevételt. Ha ez két és fél perc akkor két és fél perc múlva, ha két óra, akkor két óra múlva. Ha félóránként, akkor félóránként tolhatod amíg tart a készlet. Mindig amikor érzed ismét, beveszed. Ha viszont az elszopogatás alatt, illetve az azt követő percekben nem kezd el enyhülni a tünet, akkor sajnos valszeg nem fog hatni a szer az esetedben. Megelőzés szintjén ez nem működik, csak éles tünetekre, azt meg gyorsan észreveszed, hogy hat-e ilyenkor vagy nem.
2017. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én hánytam tőle.

Túlárazott cukor, semmi több.

2018. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!