Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Promobox várandós csomagot...

Promobox várandós csomagot kiskönyv nélkül is át tudom venni?

Figyelt kérdés

Sajnos a városunkban nincsen Alma patika ahol a promoboxos csomagot átvehetném, ma pedig pont járok arra, ahol van, viszont várandós kiskönyvem még nincs, mert a védőnő szabadságon van, így jövőhéten tudok menni hozzá először. (9 hetes vagyok)

Viszont tegnap voltam ultrahang vizsgálaton, leletem is megvan, ha azt felmutatom akkor elhozhatom a csomagot, vagy mindenképpen kell a kiskönyv?

Feleslegesen nem szeretnék bolyongani a másik városban, és eléggé ki is esik mint amerre dolgom van, így ha valakinek van tapasztalata, azt megköszönném ha leírná! :)



2017. júl. 28. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, kell hozzá a kiskönyv is!
2017. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól tudom a 24.héttől adjàk csak.
2017. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell a kiskönyv, sajnos.
2017. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. nem jól tudod. :) Én 10 hetesen hoztam el. A DM csomag az egyetlen, ami korhoz van kötve, de 5. hónaphoz, szóval a 20. hét környékén az is elhozható.
2017. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy néz ki majd máskor hozom el, biztosan járok még arra a várandósságom alatt.:)

Ezt a csomagot bármikor át lehet venni, nincsen héthez/trimeszterhez kötve:)

2017. júl. 28. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!