Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ebben a...

Ti mit csináltok ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Én egész nap csak fekszek a gyerekkel és filmet nézek, alszok mikor ő is. Nincs erōm semmihez..
2017. aug. 2. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
ugyan ezt mint te :D meg egy kicsit takarítottam de csak amit muszáj volt.
2017. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Délelőtt háztartást csináljuk, segít nekem. Főzünk, mosunk, takarítunk. Ez kb 1 óra, többi időben játszunk. Most az egyszerű társasjátékok jönnek be neki nagyon. Ebed után alszik egyet. Aztán mesét néz és játszunk. Fel öt körül meg kijövünk az udvarra és estig kint vagyunk. Most pl medencében pancsol. Fél 9 körül bemegyünk, vacsi aztán alvás. Én is többet fekszek napközben, mert hiperstimulaciom van. De fekve lehet társasozni, duplozni, meg amit kitalál.
2017. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
3 géppel mostam, minden megszáradt. A főzést minimumra vettem, a többi időben a gyerekekkel játszunk, mesét nézünk.
2017. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Megpusztulok.
2017. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyanazt mint eddig, délelött játszótér, jó árnyékos, alvás aztán délután általában most bevásárlóközpontba megyünk, most tanult meg menni úgyhogy igen élvezi, minden játékboltot körbejár,szökőkutak,beülős játékok,körülnézünk.

Szóval egyedül a délutáni program változott, este főzök .

2017. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én kicsit megerőltettem magam, bográcsoztunk meg fürödtünk a medencébe. Kint van egyik barátunk is. Most lesz fürdés, evés aztân alvás :)
2017. aug. 2. 19:40
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi 9-től 4-ig a strandon voltunk,mostmár alszik a fiam. 2 éves
2017. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi ugyanúgy megyünk játszótérre, barátokhoz, vagy vásárolni, mint máskor. A játszótér árnyékos, meleg van, de a szél lengedez (Győr), sokat iszunk, fagyizunk. A kisfiam (ősszel lesz 2 éves) és a kis barátja még motorozni is képesek őrült tempóban, jó sokat. Ha megáll, megmosom a játszi mellett lévő csapnál az arcát, kezét, hogy kicsit lehűljön. (Utána játszanak egy fél órát valami nyugisabbat, aztán újra száguldás.) Nyár van, legyen is meleg, én szeretem.
2017. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Jesszus, bocs, hogy mosni mertem.
2017. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az utolsó hozzászólást egyáltalán nem értem :D
2017. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!