Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek nem esne rosszul?

Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés
Csütörtökön született meg a gyermekem, tudták már azt amikor fájásokkal elindultunk a kórházban. Párom értesítette is őket mikor megszületett a baba Viszont a 6 nap alatt nem hívtak fel, nekem ez rosszul esik. Mert még látogatni is megtehették volna, elfértek volna egy 5szemelyes autóban anyósék is szüleimmel és párommal, de egy hívás meg már tényleg nem egy nagy kérés. Lehet kenni a hormonokra de szerintem ez elég negatív tőlük a részemre.
2017. aug. 15. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen logikus magyarázat van erre. Ők is voltak anyák, és tudják hogy az első pár hétben fáradt vagy, a baba pedig sokat alszik. Hívd fel őket, és említsd meg, hogy ha akarnak jönni, a nap mely részében tehetik. Szerintem menni fognak.
2017. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Most kivel van bajod?? Anyósodèkkal, anyádèkkal vagy kivel??
2017. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Kiről van szó?
2017. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ki nem ment ?
2017. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Kik???
2017. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan kikrol van szo?


Hozzank sem jottek,csak 1 het utan kerdeztek szabad-e!

Anyósom 2 het utan ert ide. 56 eves egyedul el 380kmet már nem vezet le egyedul.

Anyukámék par nappal hazajöttünk után erkeztek, felhivtak johetnek e

Mondtam hnap igen es jottek. Orulj neki h nem a tipikus nyomulas van h lesem tudod vakarni a nagy rokonsereget... komolyan!!!!:)

2017. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyósoméktól esik rosszul, mert nem az elvárásom a nagy, mert anyukámmal egy idős 50 éves, pörög és nem beteg. És ha nem is jönnek, de felhívhatna, jól esne ha megkérdezné hogy vagyunk. Szerintem ez elvárható
2017. aug. 15. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

A kórházban engem sem hívtak. Nem akartak zavarni! Hátha szoptatok, alszok stb. Inkább pihenjek alapon.

Mikor hazaértünk én hívtan őket.

Tudtam h akkorse mernek mahd csörgetni, nehogy felébredjen a baba, vagy én :)

Nem biztos h genyaságból nem hívnak! Csak tapintatosak.

2017. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, a hátam közepére se kivántam anyósékat, de jöttek, más meg ezen besértődik.
2017. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg fura, míg más azt sem tudja, éjjel van-e vagy nappal, minden hívatlan látogatót/hívogatót a pokolba kíván, addig te az ellenkezőjéről háborogsz.


Igencsak tapintatos anyós-após jutott neked, örülj neki! Szerintem csak azt várják, hogy mikor jöhetnek, hívhatnak. Szerintem hívd fel őket, hogy mikor alkalmas. Vagy súgd meg a férjednek, hogy jólesne egy hívás...

2017. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!