Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akkora dolog szülőnek...

Miért akkora dolog szülőnek lenni?

Figyelt kérdés

Anyuka vagyok, két gyermekem van. Valahol azt tapasztalom, hogy nagyon nagy hátrány a gyerek (pl.munkahely, albérlet), de amúgy mindenki annyira nagy dolognak tartja, hogy neki van gyereke. A gyerek a fő téma, a gyerek van mindenek előtt...Ha gyereked van engedjenek előre, segítsenek a buszon, stb...

persze vannak kivételek, de azért gyakran így van.


2017. aug. 16. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Igen, elég nagy hátrány. Manapság divat lett zsarnokokat csinálni a gyerekekből. A mi gyerekkorukban a gyerekek illeszkedtek be a család életébe most meg kb a gyerek a bálvány akit midenáron imádni kell. Kicsit nyilván sarkítottam és túloztam.Én nem várom el, hogy előre engedjenek, de ha pl szándékosan szívóznak attól ki tudok akadni. Pl tinip.sa direkt riszál előttem a buszra felszállásnál, mert mókás a babakocsit felemelve felszállni. Vagy a vénbanya beszalad elénk a teli kosarával a kasszához, mikor egyetlen jégkrémet vennék a lányomnak. Amúgy nem kell mártírhalált halni vagy érdemrendeket várni azért mert az ember gyereket vállalt. Saját döntés.
2017. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Nekunk azert nagy dolog, mert o a jovonk. O viszi tovabb a nevunket, oerte elunk, oerte dolgozunk. Nehez, de imadom, hogy van. Mi egyelore nem tervezunk kistesot, mert nem futna ra :( neki igyekszunk mindent megadni. En szerintem meg azert akkora dolog egy gyerek, mert magamat latom benne, szeretet kapok tole es o mindig velunk lesz. Van kiert elni.

Am en nem lattam, hogy buszon valaki is mondana, hogy engedjek elore, mert gyereke van, engem az bosszant, ha mondjuk 12 ora munka utan ulok a buszon hazafele jovet es ram szol egy neni, hogy adjam mar at a helyem holott 12 ora allas utan orulok, hogy vegre ulhetek. En elhiszem, hogy l idos, de nehogy mar en sose ulhessek mikor fizetek 7000 ftot havonta a berletert o meg ingyen utazik.n

2017. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!