Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vitkovics vezetéknévhez...

Vitkovics vezetéknévhez milyenek ezek: Lídia, Villő, Vilma, Johanna?

Figyelt kérdés

Vitkovics Lídia

Vitkovics Villő

Vitkovics Vilma

Vitkovics Johanna

Az egész rám van bízva mert a férjem döntött a fiunkéról, de nehezebb mint gondoltam, más javaslatokat is várok de dupla mássahangzók nélkül (cs,ty,sz)


2017. aug. 18. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Lídia vagy Johanna. A másik kettővel már zavaróan sok v-t fog tartalmazni a név, nem hangzanak jól.
2017. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

hangosan mondd ki - az alapján válassz!

nekem a Johanna a legjobb hangzásban (a cs után a L nehezen megy, a Villő és a Vilma is jó) a mássalhangzó torlódás miatt jobbak talán a mgh -kezdetűek

Emília, Annabella,

2017. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A Vi-Vi dolog elég komikus hatást kelt, úgyhogy vagy Lídia vagy Johanna. Mondjuk nekem valahogy a Boglárka ugrott be ehhez a vezetéknévhez, szerintem nagyon jól kiegészíti.
2017. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Villő megy a legjobban ehhez a vezetéknévhez. Mondom úgy, h nekem nagy nem tetszik ez a név, viszont a Vitkovics Villő nagyon jól hangzik, és nem röhejes anbak ellenére, hogy Vi-vel kezdődik mindkét név.
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Ehhez a vezetéknévhez magánhangzóval kezdődő keresztnevet választanék, és lehetőleg mély hangrendűt.


Jobban hangzik a Vitkovics Alma, mint a Vitkovics Villő ... ez csak egy példa volt.

2017. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vilma nagyon tetszik és szuperül megy a vezetéknévhez is. De a Villő se rossz.

Inkább 2 szótagosat adnék, mert elég hosszú és bonyolult a vezetéknév.

2017. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Felsoroltak közül szerintem a Lídia, de akkor már lehetne Lívia is, bár lehet Te pont arról döntöttél inkább az elsőre. :) Johanna sem rossz. Amit én választanék: Vitkovics Viktória, Vitkovics Lilla, Vitkovics Nikoletta és Mira.

2017. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lídia

Johanna

2017. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Lídiával a legszebb, de valszeg már nem nagyon aktuális a kérdés mert már van neve a kis jövevénynek, ha van jövevény:)
2018. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nóra lett :D Amikor találkoztunk Vele, minden a helyére ugrott.
2018. júl. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!