Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikortól hallotta babája...

Ki mikortól hallotta babája szívhangját otthoni szivhangfigyelővel?

Figyelt kérdés

Írtok kérlek márkát is? Ma rendelnénk de nemtudjuk h Baby Soundot vagy Angelsoundot. Van valami eltérés?

Árban ahogy látom 1000Ft kb

12 hetes leszek vasarnap, hetfon erdemes lesz már kipróbálni?


2017. aug. 30. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Én 14 hetesen találtam meg először a mostani terhességemnél. Második terhességben használom, tehát tudtam, mit és hol keressek, de nem lett meg még 13 hét körül. Agnelsoundsom van egyébként, én nagyon szeretem. Próbálkozni lehet mindig, de nem kell megijedni, ha végül csak a 15-16. héten találod meg, mivel addig a szeméremcsont mögött van a méh.


26+6 khm

2017. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Angel sound volt 10-11 hét körül már megtaláltam.

Viszont még 12 hetesen is volt hogy annyira el tudott bújni hogy teljesen kétségbeestem de ultrahangon aztán minden rendben volt.

Szóval meg fogod találni de nem kell kétségbeesni ha még néha nem sikerül.

2017. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ehhez nem irják h lenne fulhallgató. Ezekszerint anélkül is hallani?
2017. aug. 30. 14:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Kell hozzá fülhallgató, nem hiszem, hogy beépített hangszórója van. Az Angelsoundhoz fülhallgató van, de én egy jobb, Sony fülessel használom, jobb hangot ad, mint a gyárija. Meg persze össze lehet jackdugóval dugni bármivel, akár hangfallal is.
2017. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaa mert ugy lenne jo ha hallhatna anyos is enis es parom is egyszerre , ha egyaltalan talalunk szivhangot.:/ koszi:)


Sőt, mindenkinek köszi

2017. aug. 30. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Az Angelsoundsnak két kimenete van, rá letet csatlakoztatni egyszerre két fülest. De ugyan ezen a kimeneten rögzíthető hangfelvétel is, vagy mint mondtam, bármi mással is összedugható.
2017. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez is ilyen ma megkaptuk nagyon jo,csak hat gondolom nehez megtalalni mert nem talaljuk
2017. aug. 31. 09:33
 8/11 anonim ***** válasza:
11 hetes vagy, persze, hogy nem találod. Majd egy hónap múlva már jó eséllyel meglesz. A védőnő is 20. héttől keresi egyáltalán a szívhangot, pedig neki egy fokkal komolyabb dopplere van, mint a házi 10 000 Ft-os készülékek, csak ebbe gondolj bele.
2017. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat mensi szerint vasarnap ovu szerint szombaton leszek 12 hetes , de amugy megtalaltam vegul igaz epphogy 10 másodpercre de ez hatarozottan az volt. Nagyon gyors volt :) de hamar eltunt onnan
2017. aug. 31. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, olyan mint egy nagyon gyors patkódobogás :)

De menekülnek bizony, nem szeretik a rezonálását a készüléknek, de nyugodtan saját megnyugtatásodra ha kell használd.

2017. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!