Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Poncsó őszre és télre kismamán...

Poncsó őszre és télre kismamának? Télre várom a picim születését és őszintén szólva a nagy pocakomra ez miatt külön kismama kabátot nem szeretnék venni, egy melegebb poncsót gondoltam, hogy veszek, rossz ötlet?

Figyelt kérdés
A kismama ruhák egyébként is horror áron vannak, tudnátok esetleg ajánlani valamit, amit ti hordtatok? Hol vettétek?

2017. szept. 6. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fb csoportokban használtan fillérekért lehet venni. Kell a kabát, mert a derekad megfázik.
2017. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén hangzik de en kolcsonkertem arra a par hetre egy nalam nagyobb méretet hordo bnomtol egy kabatot. Amúgy egy nagy kardigannal is lehet húzni egy ideig, vagy toldast is lehet a te oszi/teli kabatodba tenni. (elolre lehet belecipzarozni)
2017. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én januárban szültem, én sem vettem kismama kabátot, egyszerűen egy olyan kabátot hordtam, amiből korábban kifogytam, de pocakkal így pont jó volt. Nyilván ilyen nincs mindenkinek a szekrényben, szóval én a helyedben kölcsönkérnék egy nagy méretű kabit, vagy turiznék egyet párezer forintért. A poncsót én se javaslom, nem védi a derekadat, az inkább őszi viselet, -10 fokban biztos, hogy nem jó megoldás!
2017. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szétfagynék poncsóban, vaterán vettem kismama kabátot, nem bántam meg.
2017. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen, rossz ötlet.

Az évszaknak megfelelő ruházat minden állapotban alapvető, nemhogy terhesen.


Megveszed, majd eladod, ha kell a pénz, de nehogy már az állapotos anyán spóroljunk egy gyerekvállalás esetén!

2017. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Én is hideg télen voltam nagyhasú terhes, nem akartam pénzt költeni terhes kabátra. Hát, utólag bánom. Én úgy oldottam meg, hoyg több nagyméretű pulóvert húztam, de az sem volt az igazi. Mindenből kilógott a hasam alja, csak a nadrág derékrésze védte. Mert ugye a terhes pólók, pulóverek is olyan kialakításúak, hogy a mell alatt passzos, a hason meg csak úgy lóg, tehát köldök alatt nem fedte semmi a hasam. (Esetleg egy hosszú trikó.) Tehát a poncsót sem ajánlanám pont emiatt: Nem burkolja be teljesen a hasad, csak ott lóg rajta. Azóta tudom, hogy létezik egy kismama bandázs nevű ruhadarab, lehet, hoyg azzal jobb lett volna. Olcsóbb, mint egy kabát, de mégis védi a derekadat és a hasadat.
2017. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én december elejére vagyok kiírva, épp a héten vettem kabátot magamnak. Olyat választottam, ami mell alatt fix, húzott, lejjebb bővülő, így szépen összehúzva fogom tudni később is hordani, pocak nélkül is jól fog állni.
2017. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! Utolsó válaszoló, tudnál linkelni? Vagy nem netes boltból vásároltál?
2017. szept. 6. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, le fogom mérni, hogy az 50-es jó lesz-e méretben. Mert egyszer már ráfáztam, ez ugyanis német méretezés és egyáltalán nem az, amit mi Magyarországon használunk.
2017. szept. 6. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!