Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Napi minimum 3 órás munkahelyr...

Napi minimum 3 órás munkahelyre történő utazás mellett ti bejárnátok dolgozni a 3 éves gyereketek mellől?

Figyelt kérdés

Hamarosan vissza kell terjek dolgozni, amibe az a bokkeno, hogy napi 3 orat utazok majd odavissza, ebben 2 ora vonatozas es 1 ora Bkv-zas van, sok sok atszallassal es gyaloglassal. A munkaidom mindennap hetfotol pentekig 8 ora 20 perc. Erre jon a 3 ora igencsak kimerito utazas.

Ti csinalnatok ezt a helyembe?

Hozzateszem lenne lehetoseg kozelebb dolgozni, nem is egy, akar cegen belul is de az mar nem irodai munka lenne hanem egy alacsonyabb fokozatu. A munkaber ugyanannyi lenne kb.

Mit tennetek ?

Nagyon ki fogok keszulni a 3 oras massziv utazgatastol?


2017. szept. 9. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem , mert a gyerekemtol veszem el az idot.

Londonban lakom, 3 orat utaztam regen en is, ( sot neha 4) , de miota gyerekem van inkabb neztem uj munkat.

2017. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanannyi munkabér közelebbi munka. Mi itt a kérdés? Három óra utazás mellett még gyerek nélkül se vállaltam volna el azt a munkát, legyen akármi is, gyerekkel meg pláne a közelebbit választanám.

Maga a történet egyébként kivitelezhető, viszont a következménye az lesz, hogy hétköznapokon gyakorlatilag nem fogod látni a saját gyereked. Megéri ez neked az irodai munkáért?

2017. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én mindenképp elgondolkodnék a válltáson. Egyetem alatt minden nap 1.5, de inkább 2 órát ingáztam oda és vissza, szóval kb 3-4 órát egy nap. Én el tudtam ütni az időt a vonaton tanulással, de a te esetedben ez kicsit más a gyerek miatt. Ha nem jár életszínvonal csökkenéssel a másik munka és úgy gondolod, hogy el tudod végezni anélkül, hogy utálnál minden nap bejárni akkor fontólóra kéne venned a váltás gondolatát.
2017. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem is értem, hogy egyáltalán miért merült fel benned a kérdés. Azt írtad, van közelebb is munka, ugyanannyi pénzért, csak éppen - bocs a kifejezésért -, de nem csak a seggedet kell meresztened egy irodában. Ugyan már. Ha a pénz ugyanannyi, akkor nekem mindegy lenne, hogy melyik, ha cserébe nyerek plusz 2-3 órát, amit a gyerekemmel és a párommal tölthetek.
2017. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem is értem, hogy egyáltalán hogy merül fel benned a kérdés. ....
2017. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ami 3 órára van, nem választanám, mert az egész nap elmegy. Még gyerek nélkül is sok lenne.

Nekem semmi gondom nem lenne azzal, hogy a közelebbi válasszam, ugyanannyi pénzért, akkor is, ha az más jellegű munka.

Az sem opció, hogy akkor soha többet nem dolgozol, mert csak az eredeti helyedre mennél vissza, de nem akarsz oda sem, mert messze van.

2017. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Jol ertem, hogy 2x3 ora lenne oda es vissza? Meg az 1x3 ora is huzos ugyis, ha nincs gyereked, ingaztam en is ennyit, en a masik lehetoseget valasztanam.
2017. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Bocsanat lehet rosszul fogalmaztam, osszesen 3 ora az utazas.

Abbol 1-1 ora vonat, es 1 ora Bkv. Kozte sok atszallas (minimum 2)

Es ha lekesek egy vonatot akkor fel ora mire jon a masik.

Vegig kell verekednem magam a nyugatitol a keletiig minden nap.

Nos en is arra hajlok, hogy nem szeretnek ott dolgozni, de valoban kar lenne erte mert annyit tanultam, hogy ebbe az irodaba bekeruljek.

Azert irtam ki ebbe a csoportba, mert anyuka szemmel szeretnem nezni a dolgokat ugy, hogy a gyerekem jol jarjon.

Es remeltem ti ravilagitotok mas altalam eszre nem vett helyzetekre.

Igazatok van azt a 3 orat sosem kapom vissza.

Viszont a masik munkam napi 12 ora lenne, heti 4x neghozza hetvegen is es unnepnapokon is.

Az irodaban az a jo, hogy hetvege szabad, karacsonykor 2 hetes szunet, viszonylag kotetlen munkaido, nem egy rabszolga hajcsar munkahely.

2017. szept. 9. 13:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a kérdés, hogy a gyerek apja akar-e ebben az időben foglalkozni a gyerekével? Ugyanis, ha szülővel van, akkor hátrányt nem szenved.
2017. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen apjaval lenne, vagy az imadott nagyival

Nos nehez kerdes, valoszinuleg ugyis a gyakorlat fogja eldonteni, hogy birjuk e vagy sem.

De ha belegondolok, hogy jonni fog majd a suli amikor is aktuvan kell vele foglalkozni tanulni, akkor nem lesz eleg beesnem az ajton este 7kor a munka utan ugy, hogy reggel haromnegyed 7kor indulok el.

2017. szept. 9. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!