Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik baba mellett otthon...

Akik baba mellett otthon dolgoztak, hogy tudták kivitelezni?

Figyelt kérdés

Ahol dolgoztam, onnan kapnék feladatokat, amiket otthon is tudnék végezni.

Akik hasonlóan otthonról dolgoztak, akár a munkájuk 100%-át otthonról végezték baba mellett, hogy működött?

Mire kell felkészülnöm, nálatok ez hogy zajlott?


Igazából tanácstalan vagyok, hogy mit vállaljak.. Fogalmam sincs, ez a gyakorlatban hogy néz ki.. Tudom, hogy munkától és embertől is függ az idő, munka és energia beosztás, de kíváncsi lennék különböző tapasztalatokra.



2017. szept. 11. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem a kérdést. Mi az, hogy hogy működik? Határidőre elkészítem home-office-ban a feladatokat.


Mire kellene felkészülnöd? Nem értem a kérdésed.

2017. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy ki tudod számítani, hogy mikor foglalkozol a feladataiddal?

Vagy van hogy nyűgösebb napokon egyáltalán nem haladsz semmivel?


Csak az alvási idejeiben dolgozol vagy akkor is ha ébren van, de pl elvan? Az enyém még csak 9 hónapos lesz.

2017. szept. 11. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 6 hónapos kora óta dolgozom otthonról. A napom a munka szempontjából kb. így néz ki most: reggel dolgozok kb. 3-6-ig, utána napközben csak akkor tudok, ha a kicsi alszik és a nagyokkal sem kell foglalkozni meg tanulni velük. (ez max. 1-2 néha 3 óra) Napi 6 órában dolgozok, így sajnos hétvégére is marad bőven feladat. Ha tudom, hogy ennyire nehéz lesz, akkor biztos, hogy nem vállalom.
2017. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, ez hajnali munkakezdést jelent?

Az erőd kitart így estig? Nem vagy fesztültebb?

2017. szept. 11. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is home office, határidőkkel, a babám pár hetes kora óta. Kevéssel kezdtem, és ahogy láttam, mennyit bírok, növeltem. Egyrészt baromira kellett hozzá akaraterő, hogy nem fekszem le én is pihenni, mikor a gyerek alszik, akkor sem, ha éjszaka 16x keltünk, mert nekem meló van a délutáni alvás alatt. Sokszor este 8-kor lefektetem a gyereket, én meg 11-12-ig még nyomom a gépet, dolgozom. Másrészt, kell egy támogató férj, aki néha csinál nekem egy szabad délutánt, amikor sokat tudok dolgozni (heti 1-2x kb.), illetve nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha neki kell főzni, vagy kiteregetni. A lányom másfél éves kora óta én heti 1x be is megyek a munkahelyemre, hogy jobban haladjak, ahhoz is kell az apja, hogy azt a napot ő vigye nyilván. Nálunk szerencsés helyzet, hogy a férjem 24/48 órázik, tehát sokat van itthon, össze tudjuk hangolni, hogy ki mikor dolgozik, és mikor vagyunk a gyerekkel, mikor együtt.

A határidőket úgy számítom ki, hogy sürgőset csak akkor vállalok el, ha tudom, hogy irodás napom lesz, vagy otthon lesz a férjem. Az összes többire több napom van, és ha minden kötél szakad, éjszakázok.

2017. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesem van, napi 4 órát dolgozom. Ha alszik délután, akkor kb.1 órát már akkor ledolgozom, a többit, miután elaludt. Általában éjfél, fél 1 körül kerülök ágyba, ha lemaradok a munkával, pl.mert nem aludt délután, nyugtalanul aludt éjjel, akkor hétvégén pótolom.Fárasztó a 4 óra is, mert nappal ott a háztartás +a gyerek is teljes embert igényel, estr legszívesebben bedőlnék az ágyba.
2017. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Kiszámítani? Sehogy. Dolgozom, amikor tudok: alvásidőben vagy problémásabb napokon esténként. Ez ezzel a műfajjal jár, de még így is bőven kényelmesebb, mint bejárni.

2017. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen nem enyém a háztartás. Így is a munka és gyerek is az enyém a beosztás miatt, így nem vagyok takarítónő és szakácsnő is. Felezzük a feladatokat vagy kiszervezzük.
2017. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!