Terhesség alatt cica?

Figyelt kérdés

Nos.. Ne nézzetek hülyének,énis utálom ezeket a terhesség alatti babonákat,igazából egyikre sem fordítok különösebb figyelmet!

Vannak cicáink,eszembe sem jutott kidobni ōket,mivel imádjuk az állatokat,és már sok éve házi kedvencek,és a toxoplazma fertōzésen már valószínű rég átestem. DE igazából nem is ez a lényeg csak le írtam,hogy ne kelljen körbe magyarázni. Ma szült a cicánk és szerintetek nem lesz gond,ha meg nézem őket vagy ilyesmi? Fogdosni természetesen nem fogom őket,csak annyira mondják a rokonok hogy ne nézzem mert "megcsodálom"..... teljesen belém beszélik,pedig valószínűtlennek tartom,és már teljesen kivagyok ezektől a rémisztgetésektől.

Nos, szerintetek van benne igazság?

Bocsi,ha a kérdésem esetleg gyerekes lenne,de inkább meg kérdezem töletek.


2017. szept. 21. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megnézd, mert macskát fogsz szülni!!!
2017. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmk bajod nem lesz attól,hogyx megnézed.Ha még nem láttad,ajánlom ezt a videót.

[link]

Nekünk is van benti cicánk.Eszünkbe sem jutott elvitetni a háztól.A férjem takarította a macska almot.

2017. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Allergia
2017. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne nezned meg?

Tényleg"buta" kérdés volt.

Szüleimnél én is simán"megnéztem" a kiscicakat sőt még rendesen macskaztam is meg az ölembe ültek.semmi bajunk nem lett tőle

2017. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha meg szeretnéd nyugtatni magad, hívd fel az állatorvosát a cicának és kérdezd meg. Szerintem szakszerű választ tud majd adni.

Én is azt mondom, hogy kéz mosással biztosan semmi nem megy át rád, de én sem vagyok állatorvos :)

2017. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan semmi bajod nem lesz, ha megnézed. Bocs, nekem nagyon furcsa, hogy manapság még vannak helyek, ahol ezeket a hülyeségeket komolyan veszik. (Amúgy, ha csak nem tenyésztők vagytok, érdemes lenne az anyacicát ivartalanítani, de ez már más téma.)
2017. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Mi baj lenne attól, ha megnézed? Nem is hallottam ilyen babonát.


Nekünk is vannak cicáink, a férjem intézte az almot a terhességem alatt (és egy ideig utána is). de amúgy nem változott semmi.

2017. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez buta babona.

De a toxoplazmában ne legyél olyan biztos. Benti oltatlan cicáink voltak, velem aludtak, kint voltak nappal. Gyerekkoromban mamánál fáról, bokorról ettem a gyümölcsöt. Terhesen derült ki, hogy nem estem át a toxoplazmán.. így sajnos a cicák kikerültek a szobából.

2017. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg kéne csinálni a toxoplazma vértesztet, és akkor valószínűleg kiderülne, hogy feleslegesen izgulsz, mert már rég átestél rajta. :) A babára nem lesznek semmilyen rossz hatással a macskák, egyedül a terhesség időszakában veszélyes ez a fertőzés. Nyugodj meg, szaladj el a védőnőhöz egy beutalóért a laborba, aztán az eredménytől okosabb leszel, de nem hiszem, hogy a picik fertőzöttek lennének egyébként.
2017. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Mert mi lesz, ha megnézed őket, bundája lesz a gyereknek? Vagy mi?

Ezt tényleg nem értem, ne haragudj.

2017. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!