Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gáz hogy nem...

Tényleg olyan gáz hogy nem öltözök át pizsamára éjszakára mert úgyis felválva kelek a gyerekekhez?

Figyelt kérdés
Szabadidő ruhában vagyok éjszaka, este lezuhanyzom és a másnapi otthoni szabadidő ruhába öltözök át, mert úgyis borzasztó keveset alszom ténylegesen (6 hónapos ikrek, 2és fél éves "nagy"). A férjemtől és anyukámtól is megkaptam hogy ez igénytelen. Nem értem miért, nekem így praktikus, tiszta vagyok, a ruhám tiszta, ez miért gáz akkor?
2017. szept. 23. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
egyetértek velük. nem értem miért lenne olyan nehéz pizsamában felkelni a gyerekekhez.
2017. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Abban alszol, amibe akarsz. De mondjuk attól, mert többször kelsz éjszaka gyerek mellett, más is volt-van így, attól még lehet hálóruhába aludni. Reggel meg kb. 2 perc a felöltözés.
2017. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyáltalán nem gáz, még kisgyerek nélkül sem lenne olyan nagy gáz szerintem, főleg, hogy nem az utcai piszkos ruhásról van szó. Érthető, hogy ez neked rosszul esik, főleg, ha a férjed mondja, hogy ez a magatartásod igénytelen. Beszéltél erről vele, hogy neked rosszul esik?Anyukádtól és férjedtől is kedves lenne, ha nem követelnék rajtad ezt a fajta igényességet, viszont így főleg a fölösleges házastársi harcok elkerülése érdekében lehet, hogy szükséges te engedj. Esetleg olyan pizsamákat is be tudnál szerezni, amik számodra szabadidős hatást váltalan ki, a családod viszont végre megnyugodhat, hogy igényesen pizsamába öltöztél? ;)
2017. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Ennek pont semmi jelentősége! nem mindegy mibe alszol? Akkor nyáron nem lehet trikóba aludni, mert az nem hálóruha, hanem trikó?

Ha zavar valakit, írd ki a melegítőt hátára, hogy pizsama, oszt kész.

Agyam megáll, ilyenen vergődni, 3 kisgyerekes anyuka rovására....

2017. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy nem pizsamában alszol vagy az, hogy másnap egész nap abban vagy amiben éjjel is voltál?

Mert ha az utóbbi az valamelyest érthető. De szerintem tök mindegy, hogy pizsi vagy szabadidő ruha van rajtad éjjel. Valakinek az a pizsama.

2017. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád egyáltalán honnan tudja, miben alszol? :D
2017. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

6-os, tudod milyen iker kisbabákkal és egy két évessel? Képzeld, lehet durva de néha eljön pár napra segíteni és látja.

2017. szept. 23. 19:04
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Francot se érdekel, ki miben alszik :) Mikor hideg a lakás, én is szoktam pamut macinaciban aludni. Semmiben sem más, mint egy meleg pizsamanadrág.
2017. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Kit érdekel ki mit mond..

Én el tudom képzelni milyen lehet..

Kitartás!!!

2017. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Nagyin jól teszed! Én is éltem ilyen praktikákkal.
2017. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!