Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik neked a...

Melyik név tetszik neked a legjobban ezek közül ill melyik az amelyiket semmiképp nem adnád gyermekednek? Júlia, Lídia, Fanni, Szófia, Elvíra, Eliza?

Figyelt kérdés

A vezetéknév hosszú (3 szótag) keméyebb hangzású, r betúre végződő. Kettő utónevet szeretnénk adni.


Illetve ha van jobb ötlet azt is szívesen várom:) Mindenképpen lányabb, dallamosabb név lenne ideális.



2017. szept. 30. 08:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*lágyabb
2017. szept. 30. 08:07
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
En Fannit egyaltalan nem. Ram jonne a rohoges, akarhanyszor ki kellene mondanom. SZegeny gyerek, barmit, csak Fannit ne.
2017. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Mondjuk, Elizat sem, csakis azert mert fonatikusan engedelyezheto, es igy, hat, eleg furcsa.
2017. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A saját gyerekemnek egyiket sem adnám. A Júlia tetszik a legjobban, az Eliza sem rossz. A többi nem tetszik.
2017. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Julia és Eliza tetszik, a többi nem.

Emília illene még a sorba szerintem

2017. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Júlia, Lídia, esetleg még Eliza jó. A Szófia és Fanni nem.
2017. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Lídia vagy Regina? :)
2017. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

Csak az Elizat.


A Fanni borzalom.

A Lidiarol meg = dila

Julia meg elmegy de nekem oreges ( mindket nagymamam neve volt, lassan 100 evesek lennenek )

2017. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Júlia Eliza

Eliza Júlia

Szófia Eliza

Eliza Szófia


Fannit semmiképp nem adnám. De a Lídia sem tetszik, mert a Lidi nénis nóta jut eszembe.


Ha két nevet akartok akkor az egyiknek az Elizának kell lennie mert a többi szerkezete nagyon hasonló. Vagyis egy hosszú magánhangzóval kezd majd ia a vége. Ebből kettőt egymás mellé tenni szerintem nem előnyös.

2017. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fiunk lesz, ha lány lett volna Júlia lett volna. Az általatok választott többi név szép, de nekem inkább közömbös. Szóval olyan nincs benne amit rossznak tartanék.
2017. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!