Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ultrahang vizsgálat eredménye...

Ultrahang vizsgálat eredménye jó a baba korához képest?

Figyelt kérdés

BDP:49mm

FL:31mm

HL:30mm

Koponyaűr szabályos

A szív konvencionális síkjában eltérés nem látható.

Végtagok hiánytalanul ábrázolódnak.

Vázrendszer csontjai eltérést nem mutatnak.

Gyomor-hólyag telődik.

Lepény elhelyezkedése:mellső falon.

Magzatvíz:Kp. Mennyiségű.

Magzat leírása: Durvább rendellenesség nem valószínű, a vizsgálat az MSZNUT protokoll szerint történt.

Ma voltam genetikai uh-n, ahol azt is meg tudtam, hogy kisfiúnk lesz, az orvost, aki vizsgált kikérdeztem mindenről, azt mondta nincs semmi baja, úgy fogalmazott,idézem: "ez egy nagyon jó baba"

12hetes uh-n még megvolt a hematómám, mára már nyoma sincs, felszívódott.

A baba egyébként nagyon virgonc, egesznap rugdos:)

Csak meg kérdezem itt tőletek, hogy nektek is hasonló eredményt mutatott a 18hetes UH,egyébként 19hetes vagyok már.

Ja és még annyit, hogy volt mar olyan, hogy azt mondtak valakinek fiú, aztán mégis lány lett?

Nekem annyira bemesélték itthon, hogy kislány, de belül érzem, hogy kis hercegem lesz amit ma megerősített a doki:)

Köszi a válaszokat,előre is! :)



2017. okt. 6. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Korának megfelelő méretei vannak.


Ha fiúnak mondják, akkor utána nagyon ritka, hogy mégis kislány lesz. Fordítva gyakoribb.

A köldökzsinórt lehet esetleg fütyinek nézni, így fordulhat elő, hogy fiút mondanak és lány lesz..

2017. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!