Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettek le valakinek anyajegyet...

Vettek le valakinek anyajegyet mikozben cicizett még a baba?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz kicsi, nagy 2,5 volt. Naggyal voltam terhes mikor a mellemen kezdett el nagyobbodni. Doki mondta majd le kéne szedjem,de ráér. Én még evben levetetném. Cicizés mellett lehet gond az anyatejjel?tudom etetni utána is?

2017. okt. 12. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Úgy érted szopott?
2017. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1# komolyan nem.mindegy h fogalmaz ? Szanalmas vilagban elunk

Anyák , anyák ellen vagy mi???

2017. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vetettem le, mondjuk akkor már 1,5 éves volt a gyerekem. 1 napig nem lehetett szoptatni, akkor lefejtem és kiöntöttem, utána folytattuk, ahogy addig. (Akkor már csak reggel, délutáni alvásnál és esti alvásnál szopizott.)
2017. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is szabad szoptatno?mert eléggé anystejes tehát állandoan ennebeszél, és a cumisuveget el se fogadja, teát se...tehát lehet várnom kéne, még pér hónapot?
2017. okt. 13. 12:53
 5/7 anonim válasza:
Elég aggasztó szerintem, hogy nagyobbodni kezdett, kár volt várnod közel 3 évet. Én a helyedben azonnal mennék, nem hinném, hogy befolyásolná az anyatejet.
2017. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt pigmentek megváltoznak besotulnek,magan orvosnál voltam, mondtam nem adj uram isten,de hirtelen kell,de nem árt pár honapon belul.
2017. okt. 13. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamról vettek le, helyi érzéstelenítéssel, szoptathattam utána, nem kellett kihagyni semennyit.
2017. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!