Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok olyan második...

Ti adnátok olyan második nevet a gyerketeknek ami nektek egyáltalán nem tetszik de a párotok nagyon szeretné érzelmi okok miatt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ha normális névről van szó alapvetően és illik is a vezetéknévhez meg a keresztnévhez. Kovács Béla Krisztofer vagy Nagy Katalin Dzsesszika és társai viszont ki van zárva.
2017. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Kizárólag második névnek és csak akkor ha nagyon ragaszkodik hozzá, mondjuk én elég zsarnok egy nő vagyok ezt elismerem de azért ha álhatatosan kötné az ebet a karóhoz belemennék szerintem. :D
2017. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Adtam
2017. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2017. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon nem vagyok híve annak, hogy valakiről nevezzem el a gyerekem. De mivel a Férjemé is a gyerek így ha szép szóval nem tudom lebeszélni, akkor attól függően kiről szeretné elnevezni (exbaratnő, régi plátói szerelme, anyós neve ... kizárva) belemennék de csak 2. Névként.
2017. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érzelmi okról van szó?pl nagypapa dedipapa neve akkor igen még ha nekem nem is tetszik
2017. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem szívesen adnék két nevet, de ilyen esetben engednék, amennyiben elfogadható számomra a név és az indok is.
2017. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kaptam a 2. nevem. Első névnek apám megvétózta, mert neki meg éppen hogy rossz személyes emlékei voltak azzal a névvel kapcsolatban.
2017. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!