Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinek alvadt véres a...

Ha valakinek alvadt véres a menstruációja, biztos, hogy nincs baba- vagy ha volt, akkor már vetélés?

Figyelt kérdés
Vérzésről hallottam terhesség közben, de lehet alvadt véres vérzés?
2017. okt. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az nem alvadt vér hanem méhnyálkahártya.
2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vetélést inkább darabosnak szokták jellemezni, görcsökkel, habár van, akinél egyik jel sem utal arra, hogy vetélés történt, ez szervezetfüggő.
2017. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én menstruációkor mindig akkor nyugszom meg, ha darabos.

Másnak pedig csak sima vér, de sosem darabos.

Innen indult a kérdésem, ha a menstruációm mindig darabos, akkor az összeegyezhetetlen a terhességgel?

Mert olyanról hallani , hogy valaki még vérezget 1-2 hónapig.

2017. okt. 16. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A darabosság az a méhnyálkahártya. Elvileg az a menstruáció lényege, hogy az távozzon, szóval nekem meglepő, amit írsz, hogy van, akinek nem darabos sose, legalább az első napokban.
2017. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig van pedig, első mensimtől kezdve.
2017. okt. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!