Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik nektek gyerkőcötök...

Anyucik nektek gyerkőcötök mellett mennyi idő jut magatokra illetve ugyanugy költekeztek mint baba elött?

Figyelt kérdés
Értem ugy szépség nap(haj köröm ruha vásárlás egyéb...)?én a kisbabám elött mindig tartottam ilyen napokat most viszont idő szűkében vagyok és a fáradság uralkodik rajtam azt mondják rossz hatással van rajtam a gyermekvállalás nagyon leamortizált az anyaság ...hogy tudnék kikeveredni kicsit ebből hogy igenis nőnek érezhessem magam??:( mert folyton a gyerek körül forog az agyam ruhak jatekok fejlesztok stb. Magamra nagyon nagyon minimalisat koltok :(kb fogkrem fogkefe ...
2017. okt. 19. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
előtte se jártam ilyen helyekre, csak kozmetikushoz szemöldök szedésre kb havonta, de az most is meg van. esténként szoktam hajpakolás, arcpakolás "napokat" tartani. nincs igényem pl műszempillára meg műkörömre, szóval nekem nem is hiányzik. de elkezdtem suliba járni nemrég, az heti 1 nap amikor a fiam csak az apjával van reggeltől estig. az segít kicsit, jó végre felnőttekkel is beszélgetni :D
2017. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Hat nekem is 3 hónapos a lányom, igazából azóta meg fodrásznál nem voltam, de szoliba mar minden héten el tudok menni, addig apuka van vele. Én is úgy érzem, hogy keveset foglalkozom magammal, ruhát is csak két melegítőt vettem, mióta Megszületett. :D Neki veszek én is ruhákat, arra aztán nem sajnalom a pénzt. Úgyhogy hasonlóan érzem magam én is. Reménykedjünk, hogy kicsit később jobb lesz. Hagyd ott te is az apukájával egy-egy órára, és Menj addig szépülni kicsit. :)
2017. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Mintha ugyanazok lennénk az első válaszolóval :D

Én is este szepitkezem amikor baba alszik apa tévézik (arcpakolas,hajmosás,körömfestes) kozmetikushoz járok havi egyszer.

Suliba járok heti egyszer reggeltől estig.

Nincs nagyon igenyem ilyenkre.jó ruhát azt vettem,de nem viszem túlzásba (gyerek előtt sem).

Nekem nem minden forog a gyerek körül.neki is alkalmazkodnia kell hozzám /hozzánk.

2017. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3hónapos a lányom, sajnos nem úgy nézek ki ahogy szeretnék. Ruhákat, sminket magamnak azóta nem is vettem pedig kéne de sajnálom magamra költeni a pénzt. Neki megveszek mindent. Ezen tudatosan kell majd változtatnom. Most a hétvégékre amikor apa is otthon van összekapom magam, sminkelek stb.
2017. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet furcsa a kérdés én speciel rengeteget költöttem magamra,és sokan furcsálják most hogy ugy nézek ki mint egy mosott rongy...:/ mintha nem adnék magamra de alapból adok de sokkal-sokkal kevesebbet mindennek nézem az árát ,valaki ez miatt az utcán is furán néz rám a "barátaim"megcsappantak...
2017. okt. 19. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Sosem voltam az a költekezős fajta, a vásárolgatást sem tudtam sosem értelmes elfoglaltságként kezelni, az egy olyan dolog, amit időnként muszáj megtenni, és igyekszem hamar lezavarni. Ilyen "napokat" sosem tartottam, gyerek előtt sem. 1-2 havonta elmegyek fodrászhoz (most ritkábban, mert növesztem a hajam), festeni magamnak szoktam, ezt délutáni alvásidőben megcsinálom, kozmetikushoz nem járok. Reggel bekenem a képem nappali krémmel, ha elmegyek valahová, akkor 15 perc alatt kész a sminkem, este arcmosás és éjszakai krém, ennyi. Hétvégén egy arcpakolás, ha eszembe jut, ilyenkor jókat röhögnek a gyerekeim, illetve a kicsi próbál belenyúlni :D Egyedül körmöshöz járok gyakran, háromhetente, mert nagyon gyorsan nő a körmöm. Korábban nem volt műkörmöm, most egy fél éve van. Régebben is kísérleteztem vele, de valahogy mindig letört, úgyhogy hagytam a fenébe egy jó tíz évig. A mostani körmösöm viszont nagyon jól megcsinálja, ez mindent kibír.

Szóval eljárni leginkább csak emiatt szoktam, meg néha néha egy hajvágásra/igazításra. A többit megoldom itthon magamnak.

De a magamra fordított időt én nem annyira az ilyesmiben mérem, ezek ilyen muszáj dolgok, nekem nem kikapcsolódás, hogy beülök egy fodrászszékbe :D Amit tényleg magamra, kikapcsolódásra fordítok, az heti egy este, akkor megyünk a barátnőimmel kvízezni, meg utána még dumálunk késő éjjelig.

Egy 10 éves és egy 20 hónapos gyerekem van :)

2017. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Havonta 1x töltetem a műszempillámat, ez durván 1 óra.

Szintén havi 1 kozmetikus, olyankor masszírozzák is az arcom, az másfél óra.

Hetente egyszer járok masszíroztatni, az 90 perc.

5 hetente festetem a hajamat, az is 1-másfél óra.

2 hetente megcsinálja a körmösöm a körmeimet (géllakk), de olyankor házhoz jön a csajszi.


Vásárolni szinte csak online szoktam, mert sokkal nagyobb a választék, nem kell kerülgetnem az embereket és magamra szenvedni a szűk, rosszul megvilágított próbafülkékben a cuccokat, amikre más már rátaposott, leejtett. Azt akkor szoktam, ha a pici alszik, mert a programok rajta vannak a telefonomon (Farfetch, Net-a-Porter, ASOS, ZARA, HM, Stradi).

2017. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!