Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik gyerekkel maradtak...

Akik gyerekkel maradtak egyedül, , mennyi idő volt mire újból találtatok párt, akartatok egyáltalán kapcsolatot később?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek? Minden történet érdekel.

2017. okt. 19. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem velem történt, de a legjobb barátnőmmel, úgyhogy leírom. 5 hónapos volt a lánya, amikor az exével külön váltak. 2,5, amikor összejött a mostani párjával, aki már a vőlegénye. a gyereket sajátjaként neveli, és imádja :)
2017. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én azonnal találtam párt a 2 éves fiammal.Ugy gondoltuk probáljuk meg együtt nem vagyunk gyerekek hogy ittaludjunk vagy nála....igy nem a saját lakásomba költöztem vissza mikor otthagytam az exemet hanem hozzá.Azóta a férjem már 2 éves lesz a közös gyerkőc és a nagy meg már 9.
2017. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Kb. egy évet voltam egyedül, van egy lányom is. Társkeresőn akadtunk össze, akkor már ott tartottam, hogy nincs kedvem ismerkedni. Azóta van közös gyerek is, a lányomat meg sajátjaként neveli.
2017. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek

Kérdező neked mi a történeted? Te is egyedül maradtál? mennyi idős a gyereked?

2017. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én a terhességem kezdete óta egyedül vagyok, mert "apuka" beijedt, pedig ő erősködött, hogy legyen gyerekünk.

Lassan két éves a lányom, be vagyok zárva a lakásba, nem sok esélyem van ismerkedni sem. :( Remélem jobb lesz ezután..

2017. okt. 20. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5 év. Nagyon mély nyomokat hagyott bennem az előző kapcsolatom, utána sokáig nem is akartam ismerkedni, időre volt szükségem, hogy újra fellélegezhessek, mert az apukával töltött idő, onnantól, hogy terhes lettem, maga volt a terror. Két évig egyáltalán nem érdekelt az ismerkedés.

Utána meg már készen álltam ugyan rá, de nem volt lehetőségem ismerkedni, dolgoztam, tanultam, vagy otthon voltam a gyerekkel. Néha anyám vigyázott rá ugyan, ha kicsit el akartam menni szórakozni, de ezek meg ilyen barátnős programok voltak. Végül társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel, jövő héten lesz az ötödik évfordulónk :) Előtte is persze randiztam más férfiakkal, de valahogy senkivel nem volt meg az összhang, az a bizonyos szikra. Na a férjemmel meg az első pillanattól kezdve :)

2017. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
miért vagy bezárva a lakásba?
2017. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ne siess el semmit.én 4év után maradtam egyedül 2 gyerekkel rá egy évre megismerkedtem a a volt élettársammal.aki szintén elhagyott 3 évet voltunk együtt most vagyok 9 hónapos terhes és nem kér belőlünk,mert a családja ellenünk beszéli.most őszintén szólva nem tudom mihez is kezdek hogy fog alakulni az életünk.annyi jó hogy anyukám mellettem van.
2020. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!