Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal lányok nők. Szeretnétek...

Fiatal lányok nők. Szeretnétek fiatalon (20-25 évesen) sok gyermeket vállalni? Ha igen miért ha nem miért?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
nem szeretnek, es nem is szerettem volna soha sok gyermeket, se fiatalon, se idosebb koromban. hogy miert nem? mert csak. 1 gyermeket szeretnenk a ferjemmel mindketten. 25 vagyok.
2017. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi igen. 20 éves voltam, amikor összeházasodtunk, onnantól szerettünk volna babát, 30 éves koromig legalább 4-et. Aztán úgy alakult, hogy 6 évet vártunk az elsőre. :/ Remélem, a többiek hamarabb összejönnek. :)
2017. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem, egyrészt mert a fiatal éveimet nem ezzel akarom tölteni,nem akarom tönkretenni a testem, valószínűleg az anyagi keretem se lenne olyan ennyi idősen.

ÉS egy férfi miatt se szülnék (manapság úgy is 5ből 3om házasság válással végződik)

Amúgy se lennék jó anya, akkor meg minek válaljak gyereket, nem akarom senki életét tönkre tenni.

17/L

2017. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert akkor mikor dolgoznék? Én nem akarok segélyre meg a barátom pénzére szülni.
2017. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én elvileg 24 évesen végzek az egyetemen és utána még szeretnék dolgozi pár évet szülés előtt. Mondjuk ez még elég messze van nekem szóval lehet, hogy ez változni fog, én annyira nem ragaszkodom semmilyen tervhez. Majd lesz valahogy :D
2017. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
En 30-35 között szeretnem.
2017. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Sok gyereket meg duplán nem. Én szeretek hazajönni munkából és csak játszani a számítógépemen a párommal meg a barátaimmal. Ezt cseréljem le egy csorda üvöltő, magát összecsináló, nyáladzó gyerekseregre? Kösz nem.

22/N

2017. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen korban manapság minek és mire fel?


Örülök ha 25 évesen végleg kikerülök az egyetem berkeiből és még kapok is egy jó munkát. Aztán majd jön a házasság és a gyerek. Ezt úgy 30 éves koromra teszem mondjuk. Bár ha jól fizető munkánk lenne már 28 körül is megfelel.


Oké, de maradjunk a realitás talaján. Sok ismerősöm aki szakközépbe ment ma már dolgozik bőven, mondjuk kb. 20 éves kora körül, sokan már gyereket is vállaltak.


Őszinte leszek ezzel kapcsolatban. Én szülői házba, egy keresettel, gyessel, félretett pénz nélkül nem vállalok gyereket. Tudom, ez maximalizmus, és vajh tényleg meg leszek lehet 30 mire oda kerülök, de nem fogok úgy gyereket hozni a világra hogy éppen megéldegélünk és ez már elég is. Hát nagyon nem, nekem nem.

2017. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Mi számít soknak?

Én 26 éves lettem augusztusban és 2 gyermekem van.. Nekem néha ők ketten is nagyon sok.. :)

De még vállalnék egyet ;)

2017. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Igen. 20 éves voltam, amikor az első babánk született. most 22 vagyok, kb 1 év múlvára tervezzük a következőt.

Hogy miért? mert imádok fiatal anyuka lenni, még tele vagyok energiával. a gyerekeimmel könnyebb lesz szót értenem tinikorukban, mert még én is fiatal vagyok. engem a szüleim 35 után vállaltak, én tudatosan akartam fiatalon szülővé válni.

plussz mikorra a gyerekeim már nagyok lesznek, én még mindig teli leszek életerővel, utazgathatok kedvemre.

És nem, nem segélyekből nevelek gyereket. gyerek előtt is dolgoztam, most is dolgozom, és a következő baba után is kb 2 évre rá munkába állok. plussz a férjem is dolgozik, minden szükségeset meg tudunk adni a családunknak.

2017. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!