Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Krisztina mellé tudnátok...

Krisztina mellé tudnátok mondani valami szép nevet?

Figyelt kérdés
A Krisztina a második név lenne!
2017. okt. 21. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Viola Krisztina

Léda Krisztina

Csilla Krisztina

Éva Krisztina

Henriett Krisztina

Tilda Krisztina

Júlia Krisztina

Lilla Krisztina

Lujza Krisztina

Matilda Krisztina

Liza Krisztina

Marina Krisztina

Natasa Krisztina

Polla Krisztina

2017. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Krisztina Amira 😊
2017. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Milyen hosszú a vezetéknév, attól is függ... A Krisztina sem a legrövidebb név és ha a vezetéknév 3-4 szótagos, akkor mondjuk a Titanilla nem a legjobb választás. (ez csak egy példa )

Janka, Bianka, Lilla, Réka, Dóra, Nóra, Adél, Bella, Linda, Helga, Csilla, Flóra, Gyöngyi, Léna, Sára, Tamara...

2017. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Jajj kérlek ne add a Krisztinát.


Engem így hívnak és nem szeretem. Az összes Kriszta/Krisztina ismerősöm utálja.


A jelentése, a hangzása és a becézései is borzasztóak, egyben pedig olyan hosszú, hogy senki sem fogja soha kimondani, pedig úgy még nem rossz.

2017. okt. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem a Krisztina gyönyörű név, é mostanában ritka is. Nekem két Krisztina ismerősöm van és mindkettő szereti. Szerintem a becézései is aranyosak, egyikük Tina, a másikuk Kriszti
2017. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem sok ízléses válasz érkezett, főleg az Amirás undorító. De pl. Éva, Csilla szép a Krisztina elé. Ami pedig a nevet illeti, a Krisztina nagyon szép nép. Nekem is vannak Krisztina ismerőseim és mind szeretik. Szóval nehogymár azért ne add, mert itt az egyik válaszoló utálja a nevét
2017. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te minden neves kérdésnél fikázod a válaszokat, de érdemi válasz sosem érkezik tőled...
2017. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Baksán Tamás válasza:
Tamás Miklós
2017. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!