Melyik név legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este feltettem egy kérdést, melyet rosszul fogalmaztam meg, ráadásul mindenki rondának találta a neveket amelyeket írtam. Tehát, Fehérvári családnévhez kellene találnunk valamilyen különleges, szép magyar lánynevet.
2017. okt. 21. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Leila, Amira, Heléna, Elza, Eliza :) Remélem tudtam segíteni. :) írjátok meg,hogy végül mi is lett a kisbaba neve. :)
2017. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
10%
Dzsordzsina, Dzsesszika, Vanessza, Roxána, Dzsenifer :D
2017. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerencsés vezetéknév.

Azokat a keresztneveket választanám hozzá, ami nekem alapból tetszik: Annamária, Antónia, Júlia, Johanna, Bernadett, Ágnes

2017. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem, ha lesznek lányaim akkor Bernadett Andrea vagy Dorottya nevet fogják kapni.
2017. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha magyaron valódi magyar nevet értesz, akkor a javaslataim: Enikő, Emese, Emőke, Tünde, Csilla (van rengeteg még, de ezek szerintem szépek és manapság nem is túl gyakoriak).
2017. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Eperke, Őzike
2017. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az Eperke tényleg szép, még Grétsy tanár úr is megjegyezte annak idején az Álljunk meg egy szóra c. műsorban, hogy milyen szép, ősi magyar név.
2017. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Flóra

Sára

Virág

Nóra

Ramóna

Dorka

2017. okt. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

#3 Fehérvári Annamária? Fehérvári Ágnes? Szerintem ezek borzalmas nevek, 60 év körüli, túlsúlyos nyugdíjasok jutnak eszembe, akik egész nap morognak az alkoholista férjeikkel a politikáról. Még szerencse, hogy én nagyrészt germán származású vagyok és a neveim is olyanok, mert ilyen nevekkel már lehet inkább fejbelőttem volna magam.


A Johanna, Emese, Kata, Réka szépek, ha mindenképp magyart szeretnél.

2017. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Magyart értettem úgy, hogy ne Dzsesszika meg ilyen hülyeségek legyenek, hanem Bianka, vagy Kiara...stb.
2017. okt. 22. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!