Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van esély arra hogy terhes...

Van esély arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy rettegek a terhességtől volt olyan is hogy amikor még nem is éltem szexuális életet nem jött meg a menzeszem betegség miatt és akkor is attól féltem már hogy terhes vagyok (ami így visszagondolva elég indokolatlan de tényleg ennyire rettegek tőle :D)


Június végén egy buliban kicsit túl sokat ittam és becsúszott egy egyéjszakás kaladn amit azóta is bánok. Óvszerrel védekeztünk, épp ezért nem is nagyon stresszeltem azon, hogy lehetek-e terhes. megvan azóta is mindig rendesen a menzeszem, nem voltak terhességi tüneteim, elég vékony vagyok, nem nőtt a hasam sőt be is tudom húzni teljesen, ha tapogatom nem érzek semmit se. Viszont a mostani menzeszem előtt barnáztam 3 napig, amit sose szoktam, ma nem volt semmi és holnap kellene megjönnie. És ettől megint bepánikoltam :D kedden veszek egy tesztet mindenképpen


Lehetek úgy kb 19 hetes terhes, hogy nem látszik rajtam semmi és nem is érzek semmit?


Elsősorban olyanok válaszát várom, akik voltak már terhesek, hogy ők mit éreztek a terhesség ezen fázisában. Köszönöm hogy végigolvastad!


2017. okt. 22. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

"volt olyan is hogy amikor még nem is éltem szexuális életet nem jött meg a menzeszem betegség miatt és akkor is attól féltem már hogy terhes vagyok"

.

Pszichiáter.

2017. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz én 21 hetes vagyok és kb mint aki egészbe sárgadinnyét evett és híztam is.
2017. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Félidős terhesség, pláne, ha vékony vagy, már látszik, simán kitapintható. A barnázás számtalan okból lehetett.
2017. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Először is nyugodj meg. :)

Én is ilyen vagyok. (Vagy rosszabb)

Előfordul a többnapos barnázás, nem hiszem h terhes vagy. Van h egy hetet késik. De olyan is volt h 2 hétig végeztem. Elmentem dokihoz, csak hormon változás. Ha még jobban meg szeretnél nyugodni, vegyél terhességi tesztet. 2-t ha az egyik esetleg fals eredményt mutatna vagy menj egy magán klinikára ahol egyből megcsinálják(párezer ft-ért). Ha pozitív elmész a nőgyógyászhoz, de ezt majd meglátod. Szerintem nincs baj. Ja és reggeli vizeletet használj..

2017. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)


és tudom, hogy nagyon buta kérdés, de valahogy saját magamat hergelem bele ezekbe a gondolatokba

2017. okt. 22. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Barnázás lehet hormonális gondok miatt, de ha nem ismétlődik, akkor nem paráznék rajta.
2017. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél már látszódna a pocidon és éreznéd a magzat mozgást is.☺
2017. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy féltem mikor fiatal voltam,szűz voltam,de mégis féltem h terhes vagyok, aztán mikor lett párkapcsolatom az első együtt lét, féltem, de már nem annyira, 17 voltam, volt h késett,nem jött meg, de nem lettem terhes, de viszont ha ennyire félsz akkor teszt és nődoki.

Nekem amióta komoly kapcsolatom van nem félek hogy terhes leszek,pedig 22 vagyok, de tudom hogy ha terhes lennék akkor mindent tudnék úgy rendezni hogy jó legyen, nem állunk a legjobban, de normális emberek vagyunk,és tudom hogy nem.kell fééjek mert van egy párom, aki szeret, van egy családom akikre bármikor számíthatok :)

Derítsd ki az okát hogy miért is félsz ennyire a tethességtől ? Mert fiatal vagy? Vagy egyedülálló ? Örobald megfejteni,mert kár parázni, van választási lehetoseg, esetleg anyuddaé beszelj ezekrol

2017. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
😂
2017. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!