Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislánynak ajándék...

Másfél éves kislánynak ajándék ötletek? (Kb 30000-40000 ft)

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

egy valami, vagy több? maradandó, vagy játék?


én kislányomnak karácsonyra tanuló uzsitálcát (asszem ez a neve) és kutyusos tanulóközpontot néztem ki

2017. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olcsóbb kategóriás elkromos kisautó.
2017. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A hinta katica nagy kedvenc volt mind2 gyereknek (van jó pár állatba) rákereshetsz úgy,hogy akár hinta katica,de plüss hintaló
2017. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha ennyi pénzt szánnék rá, akkor vennék valami komolyabb lego (duplo) szettet. esetleg valami mozgásfejlesztőt, bilibo, varázspalló... vagy vmi minőségi fajátékot (azok bizony ütik ezt az árkategóriát), játékbabát (Waldorf baba egyedi készítésű, szintén ez az árkategória, de pl lehet egyforma ruhájuk a kislánnyal, lehet ugyanolyan színű bőre, haja, stb).


De az is lehet, hogy simán vennék egy rongybabát és egy mesekönyvet, a többit pedig mondjuk autónyereménybetétkönyvben (gyerek nevére szólóan -ha lehet) odaadnám a szülőknek.

2017. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha játékra gondolsz, akkor pl a Lego Duplo készletekből vannak a nagy készletek,több témakörben , pl farm, babaház, erdei állatok, vonat stb. Egy nagy készlet 20-25 30 ezer, attól függ melyik és van-e akció stb.Ezekből vennék egyet vagy kettőt, amennyi belefér a keretbe. Az én gyerekeim nagyon szerették ezeket.
2017. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!