Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10-11 éves fiatoknak mit hoz...

10-11 éves fiatoknak mit hoz majd a jézuska?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Lego Technic távirányításos markolót, remélem valamenmyire akciós lesz


Huawei P9 lite okostelefont, ez még tervben van attól függ milyen jegyeket kap.

2017. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
"jézuska"?
2017. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es köszi! Egész jó ez a távirányítós! 2-es, nagyon ráérsz, menj főzni vagy foglalkozz a gyerekeddel, ha van
2017. okt. 25. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most már elég érett hozzá, mi is rendelkezünk a szükséges szabadidővel, és évek óta kéri:

Egy kiskutyát. Németjuhászt, konkrétan.

(Természetesen tudjuk, hogy ez nekünk is munka és felelősség, ahoz még kicsi, hogy mindent meg tudjon tanítani neki vagy állatorvoshoz vigye.)

2017. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kutyának az enyém is örülne, de még pár évig a lakás nem teszi lehetővé sajnos.

Könyvet biztosan kap, új hangszórót is szeretne, úgyhogy szerintem lesz az is, fizikai kísérlet szettet kap még, meg egy nagy babzsák fotelt.

2017. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem még ilyen zenelejátszó jutott eszembe, csak nem tudom manapság mi divat. ami rég enmp4 volt. Pici kütyü és fülhallgatóval tud zenét hallgatni. Valaki tudja?
2017. okt. 25. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!