Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezzel menjek be az ügyeletre...

Ezzel menjek be az ügyeletre vagy nem komoly dolog?

Figyelt kérdés
Reggel óta szédülök. Folyamatosan. Fekve kicsit jobb a helyzet, de felkelni nem tudok mert akkor csak megyek össze vissza. Ülve sem jó. Hányingerem is van. 18 hetes terhes vagyok. Elég pihenés vagy menjek az ügyeletre? Bár szerintem a szédüléssel nem tudnak mit csinálni.
2017. okt. 28. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menni kéne...
2017. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomás probléma. Szerinte menj be..
2017. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én terhességem kisebb-nagyobb szünetekkel végig így zajlott. Sőt, még hánytam is. Az utolsó hónapokban is és sokszor tényleg nagyon rosszul voltam. Semmi bajom nem volt egyébként, szimplán ilyen volt a terhességem.

Szerintem mérj egy vérnyomást, ha problémás, vagy nem múlik el, fordulj orvoshoz, de teljesen normális is lehet.

Esetleg érdemes B6 vitamint bevenni és pihenni. Nekem az segített.

2017. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemennék. Lehet vérnyomás gond.
2017. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Tuti alacsony volt a vérnyomásom, mert ittam egy km-t és jobb lett
2017. okt. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!