Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 14 éves fiú gyermek folyamatosan az apjának lóg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párom elvált, van egy fia... Akárhol vagyunk, legyen az itthon a kanapén vagy ha épp koncerten vagyunk és a párom átölel és fogja a kezem, ő is öleli, mászik rá és fogja a kezét... Néha úgy érzem én vagyok a másik gyermeke... Nagyon kellemetlen..
2017. okt. 28. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Te mindig is a masodik leszel a sorban. Ezt el kell fogadnod.

( en nem tudtam, szet is mentunk )

2017. okt. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj, ha megöleli, nem azzal van problémám, hanem hogy ezt folyamatosan csinálja... Szerintem ez így ebben a formában nem normális dolog... Ha nincs itt, akkor meg folyamatosan hívogatja.. Nincsenek barátai sem, hiába mondom a páromnak, hogy nézzenek valami sportot, ahol tud szocializálódni, ahol lesznek majd barátai, hogy lefoglalja, ezzel segítve, higy ne az apján csüngjön folyamatosan..
2017. okt. 28. 23:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nekem egyszerű volt ez az egész, de mivel el is jegyzett a párom és rajta vagyunk a baba projekten, ez kárpótol.. Neked nem volt nehéz feladni a kapcsolatod?
2017. okt. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!