Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy reagalnatok auf hogy...

Ti hogy reagalnatok auf hogy a ferjetek meregböl azt mondana hogy "akkor kereshettek uj apat" a gyereketeknek ha nem ugy neveljük tovabb ahogy ö jonak latja?

Figyelt kérdés
Az eset: hajnali 2, masfel eves,jol evö (de sokat cicizös)kisfiut ügyeletre vinni szorulas vegett. Ott azt mondta a dokinö, amikor vizsgalat utan, a remegö,ordito, halra remültnek cicit adtam, hogy ez ennyi idösen, fogakkal rendelkezö picinel mär abnormalis. Es ilyenkor a tej mar csak viz es az minek..." A ferjem meg utanna nekem: soha többe nem kaphat cicit! En: "almaidban!!" . Ö:"hat h akkor kereshetek masik apukat".
2017. okt. 29. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok a hosszú szoptatás híve,de....

Én megpróbálnék kompromisszumot kötni.... bár érdekesen reagált a párod, hisz nem te vagy az egyetlen, aki még ilyen idős gyereket szoptat, és gondolom van saját gyerekorvosotok, védőnőtök is, aki nem ellenzi ezt.

Beszéljetek ha már lenyugodtatok!

2017. okt. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondhat megalapozott véleményt, -tanácsot pedig pláne nem!- hiszen ez életetek egy kiragadott pillanata.

Valahogy eljutottatok idáig, egészen biztos, nem ez az első osszeszólalkozástok.

A másik: te nem tettél hirtelen haragodban/felindulásodban olyan megjegyzést soha, ami netán férjednek rosszul esett, megbántottad őt?

Gyereketek MEGEGYEZÉSES alapon kéne nevelnetek, kettőtök közti kompromisszummal, hiszen a gyerek nem a 'tied' és nem az 'övé'.

2017. okt. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Miért érzem úgy, hogy kamuzol? Talán mert hajnal 2kor viszed a gyereket szorulás miatt ügyeletre???? El tudom képzelni a szitut, hajnal fél1kor felkiáltasz "Te jó ég, nem tud kakilni, valaki hívja a mentőket!"
2017. okt. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Amellett, hogy ez a sztori nekem is kissé fura, ha gyakran dobálózna a férjem ilyenekkel, azt válaszolnám, hogy oké, akkor ott az ajtó, lehet indulni, én meg holnap kezdem a keresést, remélem következőre értelmesebbet választok. Szimplán azért mondanám, mert nem normális kapcsolat az, ahol az egyik fél rendszeresen ilyeneket szólogat be.
2017. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!