Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, ahol a második...

Őszintén, ahol a második (többedik) baba is ugyanolyan nemű, nem voltatok kicsit csalódottak?

Figyelt kérdés
Kiderült nemrég, hogy a második babám is fiú, és tényleg küzdök ezellen, és tudom, hogy az a legfontosabb, hogy egészséges, és örülök neki és már imádom, de összeszorul a szivem, ha arra gondolok, hogy nekem sosem lesz lányom. Nem tervezünk több gyereket, ennyi fér bele, ennyit akartunk. Persze ilyet nem illik mondani, és mindenhol abba botlok, hogy csak egészséges legyen, és tudom én is, hogy így van, de mégis úgy szerettem volna egy kislányt is. Persze aztán bűntudatom van, hogy erre gondolok, és nem is merem mondani senkinek. Akik még így voltak, éreztek hasonlóan?
2017. nov. 3. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyelőre egy lányom van, de én pl. kifejezetten még egy lányt szeretnék, ha választhatnék. De mondjuk eleve lányra vágytam jobban, a te helyzeted picikét más... ha alapból nem fiút akartál volna, akkor elhiszem, hogy nagyon remélted, hogy másodszorra összejön a kislány. De biztos tök szuper lesz két fiú is, hiszen nyilván az elsőt is imádod :)
2017. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egy kislányom van. És most a második is az lesz. Mi sem tervezünk többet. Így jött össze. Kb. Két hét volt amíg megbaratkoztam a gondolattal, hogy lányos anyuka leszek.
2017. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, eleve lányt akartam. Persze, imádom a fiamat és biztos a kicsit is imádni fogom, csak maga a gondolot, hogy soha nem lesz lányom. Első fiúnál még ott volt a gondolat, hogy majd a második lány lesz. De mostmár nincs, és kicsit összeszorul a szivem a kislány ruhák láttán pl...
2017. nov. 3. 11:30
 4/18 anonim válasza:
77%
Szerintem fiús maminak lenni tök vagány.Majd akkor ha felnőnek láhatod hogy két egészséges erős legénykének adtál életet.Ha ledig még is lesz hugicájuk majd bevédik mindig. :D
2017. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Én mindig fiúkat akartam, egészen addig, míg a 11. Héten megmondták, hogy lány lesz. A másodiknál már titkon reméltem, hogy ő is lány lesz, az is lett, de a fiúnak is ugyanúgy örültem volna.
2017. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig kisfiút szerettem volna. Két lány után mi is úgy voltunk hogy nem lesz több babánk, de aztán egyszer csak becsúsztak a fiú ikreink.
2017. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem lányom van, mindig is fiút akartam, persze mostmár nem cserelném el egyetlen fiúra sem. Én olyan fiús anyának gondoltam magam, nehéz volt megbarátkoznom a gondolattal, hogy nem fiam lesz. Több gyerekünk nem lesz.
2017. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Két fiam van. Most várjuk a tesó. Mindenki kislányt remél.. Őszintén, én is. Bár még nem tudták megmondani a nemét, én mintha zacsit láttam volna a lába között... Tudom mit érzel. Én már túllendültem ezen. Arra gondolok, így is térdig járunk itthon a kis autókban, legalább nem kell babákat is venni, meg így legalább jók lesznek a ruhák a fiúk róla. Próbáld meg más szempontból nézni, és igen, az a lényeg hogy egészséges legyen.
2017. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Én annó 1 fiút-1 lányt akartam. Most van egy fiunk (4,5 éves), nem tervezünk több gyereket, de ha véletlen becsúszna, imádkoznék, hogy fiú legyen...

Annyira jó fiús anyukának lenni!


Szóval én örömtáncot járnék, ha megtudnám, hogy ugyanolyan nemű lesz a második gyerekem is.

2017. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Én fiút akartam, fiam lett. Most nincs tervben második, de ha lenne, picit inkább megint fiút szeretnék. De persze lányon sem keserednék el nagyon, csak a fiúkkal nekem könnyebb kijönni. Szerintem. Szóval nem, örülnék az ugyanolyan neműnek.
2017. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!